Najpiękniej rozświetlone miasto

Podobają się wam ozdoby świąteczne w Jastrzębiu-Zdroju? Jeśli tak, to głosujcie na nasze miasto w konkursie „Świeć się”, zorganizowanym przez Energa.

Świecące bombki na rondach, ogromne prezenty, rozświetlona promenada w Parku Zdrojowym – te elementy mogą przyczynić się do tego, że wygramy w Plebiscycie Miasta. Idea jest prosta – to mieszkańcy walczą o głosy dla swojego miasta.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski.
W etapie wojewódzkim biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta. Internauci oddają swoje głosy na wybrane miasto, to które uzyska najwięcej głosów w województwie przejdzie do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł na cele charytatywne.
Następnie czas na etap ogólnopolski. 16 miast walczy o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta. Internauci oddają swoje głosy wybierając Świetlną Stolicę Polski – miasto, z największą liczbą głosów.
Głosowanie możliwe jest w terminach:

I etap wojewódzki: 13.12.2017 – 2.01.2018

II etap ogólnopolski: 8.01.2018 – 15.01.2018
Głosować można raz dziennie, pod adresem: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/slaskie/jastrzebie-zdroj.

Warto też dodać, że jeśli macie ochotę, sami możecie wziąć udział w konkursie fotograficznym, przesyłając zdjęcia miasta w świątecznej krasie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można tutaj: http://www.se.pl/swiecsie/zasady