Oni mają talent

Śpiew, taniec, gra na instrumentach – takimi talentami mieli okazję pochwalić się młodzi jastrzębianie, którzy wzięli udział we wczorajszym „Talent Mam”. Wydarzenie, zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta, przyciągnęło wiele utalentowanej młodzieży na deski Domu Zdrojowego. Jury nie miało łatwego zadania. W trzech częściach programu zaprezentowali się miłośnicy piosenki, tańca czy gry na instrumentach. Ze sceny w Domu Zdrojowym można było usłyszeć zarówno popularne hity muzyki rozrywkowej jak i fenomenalnie wykonaną arię operową. W nastrój świąteczny wprowadziła również składanka bożonarodzeniowych melodii, zagrana na gitarze elektrycznej. Każdy, kto zjawił się wśród publiczności, z pewnością znalazł coś dla siebie.

Jednak koniec końców, trzeba było wyłonić tych, którzy najbardziej wyryli się w pamięci.
I tym sposobem, 1 miejsce w kategorii taniec zdobyła  Nikola Szymczak, 15-letnia uczennica ZS nr 1. Najlepsza w kategorii śpiew okazała się 15-letnia Agnieszka Brzykcy, również z ZS nr 1. Bezkonkurencyjny w grze na instrumencie okazał się Konrad Mrozek, 18-latek z ZS nr 2.
Kapituła konkursowa przyznała także dwa wyróżnienia. Trafiły one do Kornelii Szczypka, z ZS nr 3 oraz Agnieszki Wysockiej z ZS nr 2.

DSC_0020 DSC_0007 DSC_0004