Przyjdź na zajęcia Tai Chi

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia Tai Chi. Ćwiczenia przeznaczone są dla osób dorosłych. Zajęcia dla grupy zaawansowanej odbywają się we wtorki o godzinie 17.00, natomiast dla grupy początkującej w czwartki o godzinie 17.00.

Prowadzi je Jolanta Gisman-Stoch, która od wielu lat ćwiczy Tai Chi styl Yang w szkole Tai Chi Chuan. Równocześnie jest nauczycielem akademickim i nauczycielem sztuki. Jej zainteresowania i praktyka obejmują holistyczną pedagogikę, twórczość, samorozwój, doświadczenie bezpośrednie, terapię i edukację artystyczną. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut, a ich koszt wynosi 40 zł za miesiąc.

Chińska gimnastyka Tai Chi wywodzi się z takich systemów filozoficznych, które widzą człowieka i świat jako dynamiczne całości, nie oddzielając ciała od umysłu a człowieka od jego środowiska życia. Efekt zdrowotny Tai Chi chuan polega na tym, że dzięki powolnym, harmonijnym ruchom wykonywanym w stanie maksymalnego rozluźnienia pobudzamy naturalne krążenie energii życiowej w organizmie.

Zajęcia odbywają się w sali do ćwiczeń i tańca w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. Piłsudskiego 27, tel. 32 473 10 12.