Weekendowe plany

Macie już plany na najbliższy weekend? Jeśli nie, to warto zapoznać się z tym, co się będzie działo w Jastrzębiu-Zdroju.Nie zabraknie emocji sportowych. Na pierwszy ogień coś dla fanów siatkówki i Jastrzębskiego Węgla. Zawodnicy zaprezentują się na swoim parkiecie w sobotę, o godzinie 14:45. Ich przeciwnikiem będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, więc nasi siatkarze pewnie nie muszą dodatkowo prosić kibiców o wsparcie.

W niedziele natomiast na taflę Jastoru wyjadą hokeiści, którzy staną w szranki z Podhalem Nowy Targ, co zawsze gwarantuje moc emocji. Jak zaprezentuje się Profesor Laszkiewicz i koledzy? Przekonajcie się w niedzielę, 14 stycznia, o godzinie 18.00 na lodowisku Jastor.

Ci, którzy preferują inne rozrywki niż sport mogą wybrać się na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy program imprezy znaleźć można tutaj>> https://www.facebook.com/wospwjastrzebiu/

Prezydent miasta Anna Hetman zaprasza także na koncert świąteczno-noworoczny, który odbędzie się w Kościele Niepokalanego Serca NMP w Ruptawie. W niedzielę, 14 stycznia, o godz. 16.30 zagra orkiestra KURCBEND. Zabrzmią kolędy oraz przeboje świąteczno-noworoczne zarówno polskie jak i zagraniczne. Organizatorem koncertu jest ruptawska parafia oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Wstęp jest bezpłatny.
fot. pixabay.com