HARMONOGRAM DYŻURÓW RADNYCH RADY MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
w godz. 15.30 – 17.00 w pokoju Nr  203A, II piętro Urzędu Miasta w II półroczu 2015r.

  1. STEFAN WOŹNIAK  Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej – 2 lipca 2015r.
  1. ALINA CHOJECKA Radna Rady Miasta – 9 lipca 2015r.
  1. ELŻBIETA SIWIEC Radna Rady Miasta – 16 lipca 2015r.
  1. ROMAN FOKSOWICZ Radny Rady Miasta – 23 lipca 2015r.
  1. TADEUSZ GORGOL Zastępca Przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej – 30 lipca 2015r.
  1. JÓZEF KUBERA Radny Rady Miasta –  6 sierpnia 2015r.
  1. SZYMON KLIMCZAK  Przewodniczący Komisji Skarbu – 13 sierpnia 2015r.
  1. MIROSŁAW KOLB Zastępca Przewodniczącego Komisji Kultury i Sportu –  20 sierpnia 2015r.
  1. MIROSŁAW LĘGA Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządu Terytorialnego – 27 sierpnia 2015r.
  1. BERNADETA MAGIERA Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej – 3 września 2015r.
  1. TADEUSZ MARKIEWICZ Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządu Terytorialnego – 10 września 2015r.
  1. LUCYNA MARYNIAK Radna  Rady  Miasta – 17 września 2015r.
  1. ANDRZEJ MATUSIAK Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu – 1 października 2015r.
  1. IWONA ROSIŃSKA Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji – 8 października 2015r.
  1. MAŁGORZATA FILIPOWICZ Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej –  15 października  2015r.
  1. TADEUSZ SŁAWIK Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Bezrobocia – 29 października 2015r.
  1. URSZULA SOBIK Radna Rady Miasta – 5 listopada 2015r.
  1. PIOTR SZEREDA Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – 12 listopada 2015r.
  1. ANNA TOBOROWICZ Przewodnicząca Komisji Edukacji – 19 listopada 2015r.
  1. STEFAN WOŹNIAK Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej – 3 grudnia 2015r.
  1. ALINA CHOJECKA Radna Rady Miasta – 10 grudnia 2015r.
  1. MAŁGORZATA FILIPOWICZ Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej – 17 grudnia 2015r.

HARMONOGRAM  DYŻURÓW PREZYDIUM RADY MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
w godz. 15.30 – 17.00 w pokoju Nr  127 A, I piętro Urzędu Miasta w II półroczu 2015r.

  1. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 2 lipca 2015r.
  2. NORBERT MAŁOLEPSZY  Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 16 lipca 2015r.
  3. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta –  23 lipca 2015r.
  4. RYSZARD PIECHOCZEK Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 30 lipca 2015r.
  5. ŁUKASZ KASZA Przewodniczący Rady Miasta – 6 sierpnia 2015r.
  6. NORBERT MAŁOLEPSZY  Wiceprzewodniczący Rady Miasta  – 13 sierpnia 2015r.
  7. RYSZARD PIECHOCZEK Wiceprzewodniczący Rady Miasta –  20 sierpnia 2015r.
  8. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta –  27 sierpnia 2015r.
  9. ŁUKASZ KASZA Przewodniczący Rady Miasta – 3 września 2015r.
  10. NORBERT MAŁOLEPSZY Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 10 września 2015r.
  11. RYSZARD PIECHOCZEK Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 17 września 2015r.
  12. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 1 października 2015r.
  13. ŁUKASZ KASZA Przewodniczący Rady Miasta – 8 października 2015r.
  14. NORBERT MAŁOLEPSZY Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 15 października  2015r.
  15. RYSZARD PIECHOCZEK Wiceprzewodniczący Rady Miasta –  29 października 2015r.
  16. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 5 listopada 2015r.
  17. ŁUKASZ KASZA Przewodniczący Rady Miasta – 12 listopada 2015r.
  18. NORBERT MAŁOLEPSZY Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 19 listopada 2015r.
  19. RYSZARD PIECHOCZEK Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 3 grudnia 2015r.
  20. DAMIAN GAŁUSZKA Wiceprzewodniczący Rady Miasta – 10 grudnia 2015r.
  21. ŁUKASZ KASZA Przewodniczący Rady Miasta – 17 grudnia 2015r.