Biuletyn Informacji Publicznej
SEKAP
Miejski Portal Elektronicznych Usług Publicznych
ISO
Monitor Polski Dziennik Ustaw
Jastrzębie-Zdrój na Facebook
Jastrzębie-Zdrój na YouTube
Jastrzębie-Zdrój

I Miejski Konkurs Profilaktyczny Dla Szkół Podstawowych

Kontynuując, i co roku poszerzając ofertę działań profilaktycznych, Straż Miejska wspólnie z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju organizuje przygotowany specjalnie dla uczniów szkół podstawowych naszego miasta „I Miejski Konkurs Profilaktyczny”.

Przedsięwzięcie to, dostosowane do wieku uczniów szkół podstawowych, wypełnia założenia profilaktyki pierwszorzędowej, skupia się jednocześnie na  edukacji, informacji, oraz wskazaniu młodym mieszkańcom naszego miasta możliwości działań alternatywnych, ukazując możliwości rozwoju zainteresowań i osiągania „pozytywnych” sukcesów.

W pierwszym etapie, tj. w konkurencji plastycznej, każdą ze szkół reprezentują dwie drużyny trzyosobowe: po jednym uczniu z każdego poziomu wiekowego z klas I-III, i  po jednym uczniu z każdego poziomu wiekowego z klas IV-VI. W drugim etapie, tj. w pozostałych trzech konkurencjach, rozgrywanych w ZSMS ul. Piastów 15, każdą ze szkół reprezentuje jedna drużyna trzyosobowa, po jednym uczniu każdego poziomu wiekowego z klas IV-VI, pod opieką nauczycieli. 

Regulamin

Do druku

Małe bannery podstrony