NazwiskoImięWydziałstanowiskopokójnr telefonu
BorkowskaKatarzynaWydział Architekturyzastępca naczelnika303B32 47 85 119
ĆmielGrażynaWydział Architekturyinspektor304B32 47 85 342
LewkowiczKarinaWydział Architekturyinspektor303B32 47 85 119
ŁasochaIzabelaWydział Architekturyinspektor302B32 47 85 277
MireckaBarbaraWydział Architekturynaczelnik wydziału301B32 47 85 274
PolnikWeronikaWydział Architekturypodinspektor305B32 47 85 313
PutkowskaUrszulaWydział Architekturyreferent302B32 47 85 277
RodziewiczKatarzynaWydział Architekturyinspektor303B32 47 85 119
WardengaBożenaWydział Architekturyinspektor304B32 47 85 342
WidulińskaTeresaWydział Architekturyinspektor305B32 47 85 313
ZagórskaUrszulaWydział Architekturyinspektor307B32 47 85 275
ForysiukRenataWydział Budżetuinspektor217B32 47 85 330
KosierkiewiczElżbietaWydział Budżetukierownik referatu216B32 47 85 271
LorekAgnieszkaWydział Budżetupodinspektor207B32 47 85 343
MalikMonikaWydział Budżetuinspektor213B32 47 85 282
MaroszekBeataWydział Budżetuinspektor216B32 47 85 271
PoznańskaJoannaWydział Budżetuinspektor214B32 47 85 263
PrątnickaKatarzynaWydział Budżetuzastępca skarbnika215B32 47 85 225
SztymelskaMariolaWydział Budżetuinspektor214B32 47 85 263
SmudaMartaWydział Podatków i Opłatpodinspektor208A32 47 85 277
WasilewskaJustynaWydział Budżetuinspektor217B32 47 85 330
WicikHonorataWydział Budżetuinspektor217B32 47 85 330
ZalewskaLucynaWydział Budżetuinspektor216B32 47 85 271
Kościelna-WierciochAnnaBiuro Rzecznika Konsumentówreferent406B32 47 85 157
StelmachEwelinaBiuro Rzecznika Konsumentówrzecznik konsumentów407B32 47 85 351
BąkAgnieszkaBiuro Rady Miastainspektor125A32 47 85 256
DulewiczMonikaBiuro Rady Miastainspektor125A32 47 85 256
KogutAlicjaBiuro Rady Miastainspektor125A32 47 85 256
MaderaBarbaraBiuro Rady Miastanaczelnik biura126A32 47 85 210
CzubasiewiczBogusławBiuro ds. Zarządzania Jakościąinspektor402B32 47 85 161
DudacyMonika Wydział Edukacjipodinspektor420A32 47 85 374
DulembaGrzegorzBiuro ds. Zarządzania Jakościąnaczelnik biura404B32 47 85 174
JankowskaRenataBiuro ds. Zarządzania Jakościąinspektor403B32 47 85 159
RośczakAnnaWydział Gospodarki Komunalnejpodinspektor404B32 47 85 396
Rużańska MartynaWydział Edukacjireferent420 A32 47 85 348
StelmaczonekRafałBiuro ds. Zarządzania Jakościąkierownik referatu401B3247185156
ChodakowskaBarbaraBiuro Zamówień Publicznychnaczelnik biura519A32 47 85 133
Gibas-PiaseckaAnitaBiuro Zamówień Publicznychinspektor520A32 47 85 163
GrabiecDominikaBiuro Zamówień Publicznychpodinspektor519A32 47 85 168
MiszczykIlonaBiuro Zamówień Publicznychpodinspektor519A32 47 85 196
SiernyDorotaBiuro Zamówień Publicznychreferent519A32 47 85 196
BazgierAgnieszkaWydział Edukacjiinspektor419A32 47 85 171
BrzozaJoannaWydział Edukacjipodinspektor422A32 47 85 251
Chmielowiec-KaszakAnitaWydział Edukacjiinspektor403A32 47 85 348
FirlaDiana
Jaroszewska-BajorekLucynaWydział Edukacjiinspektor421A32 47 85 276
KonopkaKrystynaWydział Edukacjikierownik referatu421A32 47 85 108
LisGrażynaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegoreferent317A32 47 85 229
MaruszewskaAgnieszkaWydział Edukacjiinspektor407A32 47 85 246
MarzańskaKseniaWydział Edukacjipodinspektor404A32 47 85 206
PawłowskiAndrzejWydział Edukacjinaczelnik wydziału405A32 47 85 286
SitekGabriela
StawiarskaBeata
WacławikGrzegorzWydział Edukacjiinspektor420A32 47 85 316
BiałożytMonikaWydział Geodezji i Kartografiiinspektor318B32 47 85 280
BoberKatarzynaWydział Geodezji i Kartografiistarszy geodeta318B32 47 85 280
DługoszJacekWydział Geodezji i Kartografiistarszy geodeta308B32 47 85 278
KmitaJacekWydział Geodezji i Kartografiinaczelnik wydziału317B32 47 85 319
KondziołkaGrzegorzWydział Geodezji i Kartografiistarszy geodeta311B32 47 85 320
MotylRadomirWydział Geodezji i Kartografiikierownik referatu309B32 47 85 175
NurzyńskaMartaWydział Geodezji i Kartografiiinspektor316B32 47 85 184
OrłowskaEwaWydział Geodezji i Kartografiipodinspektor310B32 47 85 268
PielorzJoannaWydział Geodezji i Kartografiigeodeta316B32 47 85 268
Potoczek-TomczykTeresaWydział Geodezji i Kartografiiinspektor312B32 47 85 283
ProkopiukJadwigaWydział Geodezji i Kartografiiinspektor308B32 47 85 278
SzotekSzymonWydział Geodezji i Kartografiigeodeta311B32 47 85 320
ZiętkiewiczAgnieszkaWydział Geodezji i Kartografiireferent310B32 47 85 279
ByrskaBarbaraWydział Gospodarki Komunalnejinspektor511B32 47 85 292
CieściówŁukaszWydział Gospodarki Komunalnejpodinspektor405B32 47 85 397
DraniczarekAnnaWydział Gospodarki Komunalnejpodinspektor510B32 47 85 396
KujawiakIwonaWydział Gospodarki Komunalnejinspektor405B32 47 85 395
MakarukKlaudiaWydział Gospodarki Komunalnejkierownik referatu510B32 47 85 398
MazurDariaWydział Gospodarki Komunalnejinspektor510B32 47 85 397
Sitek-SzatkowskaBogumiłaWydział Gospodarki Komunalnejinspektor511B32 47 85 195
SojkaAnnaWydział Gospodarki Komunalnejinspektor510B32 47 85 397
StęchłyAnnaWydział Gospodarki Komunalnejpodinspektor404B32 47 85 396
SzwedaJolantaWydział Gospodarki Komunalnejkierownik referatu511B32 47 85 388
TątaBeataWydział Gospodarki Komunalnejpodinspektor511B32 47 85 387
UchtoHonorataWydział Gospodarki Komunalnejnaczelnik wydziału513B32 47 85 145
BernasFranciszekWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor507B32 47 85 147
BogoczMirosławaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor505B32 47 85 306
ChmielowskaAnnaBiuro ds. Zarządzania Jakościąreferent401B32 47 85 146
CybulskaEwelinaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor501B32 47 85 237
FlakWojciechWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor509B32 47 85 137
GolecWioletaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjipodinspektor503B32 47 85 302
Grządziel-GawełczykMariaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjikierownik referatu506B32 47 85 314
JarosińskaMariaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjipodinspektor507B32 47 85 177
JojkoEdwardWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjikierownik referatu505B32 47 85 331
KiwercMirosławWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor507B32 47 85 177
KominekDominikaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor512B32 47 85 334
KubicaRóżaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjipodinspektor512B32 47 85 132
Nogły-PaliwodaAgnieszkaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor507B32 47 85 311
PawłowskaUrszulaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjikierownik referatu301B32 47 85 301
PilarskaMariaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjinaczelnik wydziału504B32 47 85 213
RusinekBożenaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjipodinspektor507B32 47 85 177
SiedleckiMarcinWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor506B32 47 85 176
SkwarkMałgorzataWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor503B32 47 85 170
SobczakMartaBiuro Zamówień Publicznychzastępca naczelnika520B32 47 85 169
SochackaMałgorzataWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor508B32 47 85 312
Studnik-Zabrzewska BeataWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor507B32 47 85 132
SygnarskaBeataWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor506B32 47 85 114
TrzaskalikCzesławWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor505B32 47 85 306
TylkowskaZdzisławaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjiinspektor512B32 47 85 215
Zamszyn-ObszańskaNataliaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjipodinspektor512B
ZarzyckaMirosławaWydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycjikierownik referatu509B32 47 85 304
AbrahamczykKatarzynaBiuro ds. Zarządzania Jakościąinspektor401B3247185146
KrypczykAgata Wydział Informacji, Promocji i Rozwojupomoc administracyjna107A32 47 85 166
Czarnocka-KanikAnetaWydział Informacji, Promocji i Rozwojuinspektor102 A32 47 85 390
GlądałaDominikaWydział Informacji, Promocji i Rozwojuinspektor107 A32 47 85 339
GuzowskiRafałWydział Informacji, Promocji i Rozwojunaczelnik107A32 47 85 349
GucikMaciejWydział Informacji, Promocji i Rozwojureferent102 A32 47 85 138
KędzierskiPiotrWydział Informacji, Promocji i Rozwojukierownik referatu102 A32 47 85 181
WołczańskaKatarzynaWydział Informacji, Promocji i Rozwojurzecznik prasowy102 A32 47 85 138
ZacierkaAgnieszkaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiego podinspektor317A32 47 85 229
HarlenderAndrzejWydział Informatykiinspektor310 A32 47 85 248
KawaKrzysztofWydział Informatykiinspektor310 A33 47 85 248
KlimalaMirosławWydział Informatykinaczelnik wydziału314 A32 47 85 258
LipusJanuszWydział Informatykipodinspektor004 B32 47 85 346
PienieckaMartaWydział Informatykiinspektor310 A32 47 85 248
WięcekTadeuszWydział Informatykiinspektor310 A32 47 85 248
WolnyGrzegorzWydział Informatykipodinspektor004 B32 47 85 346
MikulewiczMartaWydział InformatykiPodinspektor310 A32 47 85 248
CiałońGrażynaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegopodinspektor517A32 47 85 359
GadawskaKatarzynaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegoinspektor517A32 47 85 359
KierasMarzenaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegopodinspektor516A32 47 85 155
MarszałekAgnieszkaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegonaczelnik wydziału518A32 47 85 328
MatlasEwaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegoinspektor516A32 47 85 155
PyrtekEdytaWydział Kontrolii Audytu Wewnętrznegoaudytor wewnętrzny516A32 47 85 155
HadalskiKrzysztofWydział Księgowości Budżetowejinspektor210B32 47 85 380
JagielnickaAlinaWydział Księgowości Budżetowejpodinspektor110B32 47 85 315
JaworskaBeataWydział Księgowości Budżetowejinspektor113B32 47 85 226
Kaczmarska-KuczeraEwaWydział Księgowości Budżetowejinspektor210B32 47 85 380
KoziełAnielaWydział Księgowości Budżetowejkierownik referatu111B32 47 85 222
KrystMarzenaWydział Księgowości Budżetowejnaczelnik wydziału114B32 47 85 185
MoczałaLucynaWydział Księgowości Budżetowejkierownik referatu210B32 47 85 380
MogilnickaMałgorzataWydział Księgowości Budżetowejinspektor110B32 47 85 315
Pawlas-MączkaKatarzynaWydział Księgowości Budżetowejinspektor113B32 47 85 226
PrucJolantaWydział Księgowości Budżetowejpodinspektor209B32 47 85 113
RolnickaKatarzynaWydział Księgowości Budżetowejinspektor112B32 47 85 261
Stawiarz-PartykaWiolettaWydział Księgowości Budżetowejinspektor112B32 47 85 261
TycKlaudiaWydział Księgowości Budżetowejpodinspektor209B32 47 85 113
WasilewskaJustynaWydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychpodinspektor209B32 47 51 638
MajewskaPaulinaWydział Kultury, Sportu i Turystykireferent 205A32 47 85 241
GrzywaczewskaEwelinaWydział Kultury, Sportu i Turystykipodinspektor205A32 47 85 241
GutowskaEwaWydział Kultury, Sportu i Turystykinaczelnik wydziału204A32 47 85 151
JurekOlaWydział Kultury, Sportu i Turystykiinspektor205A32 47 85 241
MatysikGrażynaWydział Kultury, Sportu i Turystykikierownik referatu206A32 47 85 335
MotaWojciechWydział Kultury, Sportu i Turystykipomoc administracyjna210A/JCOP32 47 85 135 32 47 19 555
Okapiec-KrawczykKatarzynaWydział Kultury, Sportu i Turystykiinspektor210A32 47 85 135
RóżańskaMartaWydział Kultury, Sportu i Turystykimłodszy referent205A32 47 85 241
SzotekJoannaWydział Kultury, Sportu i Turystykikierownik referatu210A32 47 85 135
BaranekWioletta
CanibołMartaWydział Mieniainspektor417B32 47 85 273
Deberna-SławekJustynaWydział Mieniainspektor409B32 47 85 308
FeczkoLucynaWydział Mieniainspektor409B32 47 85 160
FoltyńskaKrystynaWydział Mieniainspektor411B32 47 85 244
GorczycaKrzysztofWydział Mieniainspektor410B32 47 85 228
Grochal-DrozdMagdalenaWydział Mieniainspektor408B32 47 85 165
Haśkiewicz MirosławaWydział Mieniapodinspektor418B32 47 85 189
JankowskiTomaszWydział Mieniainspektor410B32 47 85 180
KapałaMagdalenaWydział Mieniakierownik referatu416B32 47 85 272
KostkaMarzenaWydział Mieniainspektor417B32 47 85 273
KosyłoDanutaWydział Mieniakierownik referatu412B32 47 85 107
KowolRenataWydział Mieniainspektor419B32 47 85 123
MajchrowskaMonikaWydział Mieniainspektor414B32 47 85 183
PodrucznaBogumiłaWydział Mieniapodinspektor415B32 47 85 269
SłowikIrenaWydział Mieniapodinspektor414B32 47 85 139
SmolińskaAnnaWydział Mieniainspektor419B32 47 85 192
TomeckaAleksandraWydział Mieniainspektor405B32 47 85 122
ZarzyckiDanielWydział Mienianaczelnik wydziału413B32 47 85 385
ArciszewskiRafałWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatu018 A32 47 85 153
BacMichałWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektorst. 1032 47 85 365
BrachmanRoksanaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektorst. 532 47 85 102
CzekajłoMagdalenaBiuro Zamówień Publicznychpodinspektor519A32 47 85 168
DębowyJustynaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor103B32 47 85 231
DomagałaPaulinaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor103B32 47 85 257
DonderEwaWydział Organizacyjnypodinspektor202A32 47 85 336
FotygaIwonaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjipodinspektorst. 632 47 85 105
GutkiewiczMariaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor016 A32 47 85 217
GuzyKatarzynaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektorst. 832 47 85 363
HanusekMariolaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjireferent103 B32 47 85 257
Horak-MazurAnnaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatu015A32 47 85 125
IgnacekAnnaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor014A32 47 85 218
Kapol-FamulskaAnnaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatu108 B32 47 85 262
KohutPiotrWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjinaczelnik wydziału008A32 47 85 393
MarcinowskaUrszulaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatu117 B32 47 85 356
MatułaAnnaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor103B32 47 85 289
MitkoWiesławaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor106 B32 47 85 264
MłynarczykStanisławaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatust. 1432 47 85 172
MomotAgnieszkaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor017 A32 47 85 152
PawełczykBeataWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor016 A32 47 85 217
PawlikKrystynaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor103B32 47 85 257
RaźniewskaJolantaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjipodinspektor016 A32 47 85 152
RośBeataWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor108B32 47 85 242
StolińskaEwelinaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjikierownik referatu115B 32 47 85 243
SzumlańskaAnnaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjipodinspektor106 B32 47 85 264
TatarczykJustynaWydział Gospodarki Komunalnejreferent510 A32 47 85 396
WaligóraMartaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektorst. 1332 47 85 368
WójtowiczBolesławWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor013A32 47 85 221
WójtowiczKarinaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjiinspektor108B32 47 85 242
WroniszKatarzynaWydział Spraw Obywatelskich i Komunikacjipodinspektorst. 1232 47 85 367
BaranLillaWydział Organizacyjnyinspektor119A32 47 85 310
BasiuraMarekWydział Organizacyjnypodinspektor015B32 47 85 197
BłaszkiewiczJolanta
BoksaAnetaWydział Organizacyjnyinspektor121A32 47 85 232
CzakonJolantaWydział Organizacyjnyinspektor121A32 47 85 232
GawełczykWiesławWydział OrganizacyjnyinspektorB01532 47 85 197
GniadekEwaWydział Organizacyjnykierownik referatu021A32 47 85 347
GreńAdamWydział OrganizacyjnyinspektorB01532 47 85 197
GrześlakZofiaWydział Organizacyjnykierownik referatu103A32 47 85 247
KałaAnnaWydział Organizacyjnyreferent
KarzełekIzabelaWydział Organizacyjnyinspektor114A32 47 85 220
KiełkowskaRenataWydział Organizacyjnyinspektor121A32 47 85 232
KisałaBeataWydział Organizacyjnyinspektor019A32 47 85 212
KrčmarikEwaWydział OrganizacyjnypodinspektorB00832 47 85 353
Mazur-GielSylwiaWydział Organizacyjnyinspektor001A32 47 85 116
Mura-LukasekWioletaWydział Organizacyjnykierownik referatuB00932 47 85 252
MusiołMartaWydział OrganizacyjnyinspektorB00832 47 85 357
OpasińskaElżbietaWydział Organizacyjnypodinspektorst.1 32 47 85 211
OrszulikJustynaWydział Organizacyjnypodinspektor105A32 47 85 250
PieterAnnaWydział Organizacyjnystarsza telefonistka001A32 47 85 100
PłoskaBarbaraWydział OrganizacyjnyinspektorB00732 47 85 266
TaborBeataWydział OrganizacyjnyinspektorB00832 47 85 353
TonaskoAnnaWydział Organizacyjnyinspektor202A32 47 85 336
UlbrychMarcelinaWydział Organizacyjnyinspektor019A32 47 85 212
WiśniewskaUrszulaWydział Organizacyjnyinspektor117A32 47 85 230
WojciechJustynaWydział Organizacyjnyinspektor021A32 47 85 347
ZbrońskaMarzenaWydział Organizacyjnynaczelnik wydziałuB00632 47 85 150
FajkisJanuszWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwapodinspektor514A32 47 85 322
KrawczykEwaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor515A32 47 85 323
MączkaKrzysztofWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwakierownik referatu515A32 47 85 323
MłynarczykAnitaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor513A32 47 85 326
PiechotaSylwiaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor511A32 47 85 322
RogalaMariuszWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwanaczelnik wydziału510A32 47 85 287
RytelKatarzynaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor511A32 47 85 202
SeremetSylwiaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor511A32 47 85 322
SmułkaEwaWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwainspektor513A32 47 85 326
UrbańskiTomaszWydział Ochrony Środowiska i Rolnictwakierownik referatu514A32 47 85 325
CieślikAnnaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegoinspektor322A32 47 85 173
CzułytBeataWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegokierownik referatu321A32 47 85 127
DomagałaMichałWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegonaczelnik wydziału320A32 47 85 224
GorzelakJoannaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegokierownik referatu321A32 47 85 109
JańczykRoksanaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegopodinspektor319A32 47 85 158
KupczakBarbaraWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegoinspektor317A32 47 85 229
KutaMarzenaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegoinspektor317A32 47 85 229
TymanHannaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegoinspektor321A32 47 85 126
ZarzyckaEwaWydział Funduszy Pomocowych i Nadzoru Właścicielskiegopomoc administracyjna318A32 47 85 190
BednarskiJerzyWydział Podatków i Opłatnaczelnik wydziału205B32 47 85 344
BrojaMonikaWydział Podatków i Opłatinspektor212B32 47 85 293
BuszKarinaWydział Podatków i Opłatinspektor211B32 47 85 281
DanilczukBarbaraWydział Podatków i Opłatpodinspektor204B32 47 85 223
FolwarcznyAleksandraWydział Podatków i Opłatpodinspektor208B32 47 85 227
GorskaRenataWydział Podatków i Opłatpomoc administracyjna116B32 47 85 285
JędrzejkiewiczMariaWydział Podatków i Opłatinspektor203B32 47 85 178
KasperukUrszulaWydział Podatków i Opłatinspektor212B32 47 85 293
KnapikKatarzynaWydział Podatków i Opłatinspektor206B32 47 85 327
KrupaBarbaraWydział Podatków i Opłatpodinspektor202B32 47 85 259
Ligarska-RzeszowskaBeataWydział Podatków i Opłatpodinspektor204B32 47 85 118
ŁysekMariaWydział Podatków i Opłatpodinspektor204B32 47 85 223
MajWioletaWydział Podatków i Opłatpodinspektor202B32 47 85 259
Małysz-PilchAleksandraWydział Podatków i Opłatkierownik referatu116B32 47 85 285
MatusiakMałgorzataWydział Podatków i Opłatinspektor206B32 47 85 327
RojekWioletaWydział Podatków i Opłatinspektor203B32 47 85 270
RudzkaBarbaraWydział Podatków i Opłatpodinspektor208B32 47 85 227
SiekaniecMarekWydział Podatków i Opłatkierownik referatu211B32 47 85 281
StencelLeonardWydział Podatków i Opłatpodinspektor208B32 47 85 227
StrzemeckaAleksandraWydział Podatków i Opłatkierownik referatu202B32 47 85 259
SzczepaniakSebastianWydział Podatków i Opłatinspektor206B32 47 85 327
ŚwierkGabrielaWydział Podatków i Opłatpodinspektor203B32 47 85 270
WiraszkaBarbaraWydział Podatków i Opłatpodinspektor202B32 47 85 259
ButeloBeataWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejkierownik referatu213A32 47 85 188
CisakEwelinaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor213A32 47 85 188
CisekJoannaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejnaczelnik wydziału215A32 47 85 333
GargólJolantaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejpodinspektor213A32 47 85 255
GreńAgnieszkaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor213A32 47 85 216
GrunerPatrycjaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejpomoc administracyjna214A32 47 85 255
GryczkaJoannaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor214A32 47 85 214
HumeniukHalinaPełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Osób NiepełnosprawnychPełnomocnik 115B32 47 85 371
KlubaJolantaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejkierownik referatu218AB32 47 85 391
KowalczykEwaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor207A32 47 85 249
KrypczykHenrykaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor216A32 47 85 154
LisowiczHonorataWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejpodinspektor207A32 47 85 249
OdrzywołekLucynaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejpodinspektor214A32 47 85 214
Ostaszewska-WdowiakMagdalenaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejgłówny specjalista - Pełnomocnik PM ds. rozw. probl. alkoh.216A32 47 85 234
PopiołekAnetaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor217A32 47 85 381
StaszkówGrażynaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektor217A32 47 85 381
WiatkowskaIlonaWydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowejinspektorstanowisko nr 432 47 85 106
KuciaKrzysztofSekretarz Miastasekretarz miasta105A32 47 85 250
HoleszDariuszSkarbnik Miastaskarbnik miasta218B32 47 85 260
Adynkiewicz-PiragasLucynaStraż Miejskastarszy inspektor3A32 47 85 101
BeśkaDorotaStraż Miejskaaplikant
ĆwirzeńIreneuszStraż Miejskaspecjalista
DrążkowskiGrzegorzStraż Miejskastarszy inspektor
FrancuzJędrzejStraż Miejskaspecjalista
GajakBolesławStraż Miejskainspektor
GładeckaDorotaStraż Miejskakierownik referatu3A32 47 85 101
GruszczyńskiTomaszStraż Miejskastarszy inspektor
IlmakJoannaStraż Miejskaspecjalista
JanowskiArkadiuszStraż Miejskastarszy inspektor
JarominPiotrStraż Miejskastarszy inspektor
JarzynaMonikaStraż Miejskareferent
JuraszczykArturStraż Miejskastarszy strażnik
KaszakAleksanderStraż Miejskaspecjalista11A32 47 85 187
KijakArturStraż Miejskakierownik referatu1A32 47 85 340; 32 47 85 290
KościukDamianStraż Miejskastarszy strażnik
KuraszDariuszStraż Miejskamłodszy strażnik
LechockiPiotrStraż Miejskastrażnik
MalinowskiAndrzejStraż Miejskastarszy inspektor1A32 47 85 290
NiemczykBartłomiejStraż Miejskamłodszy strażnik
Olejnik-PapieżMarzenaStraż Miejskainspektor11A32 47 85 187
OsipowskiAdamStraż Miejskastarszy inspektor
OsóbkaGrzegorzStraż Miejskakomendant Straży Miejskiej9A32 47 85 300
OstapiukMagdalenaStraż Miejskapodinspektor8A32 47 85 288
PaterTomaszStraż Miejskainspektor
RadajewskaAgataStraż Miejskaaplikant
RokowskiJerzyStraż Miejskainspektor
SalamonAndrzejStraż Miejskazastępca komendanta straży miejskiej
StępieńKrzysztofStraż Miejskainspektor
SuwiszGrzegorzStraż Miejskastarszy strażnik
SzczepaniakJacekStraż Miejskastrażnik
SzulcTomaszStraż Miejskaaplikant
SzymańskiJacekStraż Miejskaaplikant
ŚmiejaTomaszStraż Miejskastarszy inspektor
WójcikBartłomiejStraż Miejskamłodszy strażnik
WystubMonikaStraż Miejskaaplikant
ZagórskiRobertStraż Miejskastarszy inspektor
AlbrechtMonikaWydział Księgowości Budżetowejinspektor210B32 47 85 315
BuczkowskaKatarzynaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
GabryśAleksandraWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
Gatner-PiekarBeataWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychnaczelnik wydziałuul. Zielona 20A32 47 51638
GorzyckaAnnaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
GrabczyńskaAgnieszkaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychpodinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
HadalskaMonikaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
KlyszczIzabela
KominAnnaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
KulaMonikaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychreferentul. Zielona 20A32 47 51638
LadaMałgorzataWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychreferentul. Zielona 20A32 47 51638
LedniowskiJanusz
LedwońMartaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychreferentul. Zielona 20A32 47 51638
MrowiecMarzenaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
MrzygłódEdytaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
Musioł-WarlewskaKatarzynaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychreferentul. Zielona 20A32 47 51638
PająkAnetaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
PolokBarbaraWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychpodinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
UssOlgaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
WernerMonikaWydzial Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnychpodinspektorul. Zielona 20A32 47 51638
KończalSabinaUrząd Stanu Cywilnegoinspektorul. Zielona 20B32 47 17488
KwokaKorneliaUrząd Stanu Cywilnegozastępca kierownikaul. Zielona 20B32 47 17488
MajMirosławaUrząd Stanu Cywilnegoinspektorul. Zielona 20B32 47 17488
MaryniakRadosławUrząd Stanu Cywilnegopodinspektorul. Zielona 20B32 47 17488
MazurMarekUrząd Stanu Cywilnegokierownik urzędu stanu cywilnegoul. Zielona 20B32 47 17488
SiwekCecyliaUrząd Stanu Cywilnegoinspektorul. Zielona 20B32 47 17488
WicharyBarbaraUrząd Stanu Cywilnegozastępca kierownikaul. Zielona 20B32 47 17488
HetmanAnnaPrezydent MiastaPrezydent miasta114A32 47 85 220
FoksowiczRomanI Zastępca Prezydenta MiastaI Zastępca Prezydenta Miasta117A32 47 85 230
BudaJanuszII Zastępca Prezydenta MiastaII Zastępca Prezydenta Miasta119A32 47 85 310
GrelaIzabelaAsystent Prezydenta Miastaasystent Prezydenta Miasta116A32 47 85 240
ŚwiderskiPawełDoradca Prezydenta Miastadoradca Prezydenta Miasta116A32 47 85 240
JurewiczKrystynaDoradca Prezydenta Miastadoradca Prezydenta Miasta116A32 47 85 240
BojarskaDorotaBiuro Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - Pion Ochronyinspektor315A32 47 85 309
FigaśKrzysztofBiuro Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - Pion Ochronyinspektor304A32 47 85 253
PaterSylwiaBiuro Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - Pion Ochronyinspektor304A32 47 85 345
SiąkałaJózefBiuro Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - Pion Ochronyinspektor304A32 47 85 345
ŚwietlińskiMarceli
ZalasaIreneuszBiuro Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - Pion Ochronynaczelnik biura316A32 47 85 254