Tu bije moje serce – zapraszamy na Walentynki

Walentynki nieodłącznie kojarzą nam się z sercem. I słusznie – to święto zakochanych, podczas którego chcemy okazywać swoje uczucia. Jednak my podchodzimy do Walentynek w trochę inny sposób.Serce, aby mogło kochać, musi bić. A czasami niestety dochodzi do sytuacji, kiedy akcja zostaje zatrzymana. I właśnie w tym wyjątkowym dniu, wraz z Zespołem Szkół nr 3, chcemy propagować pierwszą pomoc. Abyśmy mogli zawsze mówić, że w Jastrzębiu-Zdroju bije moje serce.

Dlatego też zapraszamy od 9:00 do Zespołu Szkół nr 3. Właśnie tam, w Walentynki będzie można podszkolić się w resuscytacji. Będzie to również doskonała okazja, aby uczniowie „trójki” zaprezentowali się podczas pokazu musztry paradnej. Oczywiście, skoro Walentynki, to nie może zabraknąć również strzał Amora. Tyle, że tym razem to my będziemy polować na Amora i jego atrybuty. Bloki tematyczne przewidziane są w godzinach 9:00, 10:30 i 12:00. Podczas odwiedzin w Zespole Szkół nr 3 można będzie otrzymać też słodkie Walentynki. Aby spotęgować klimat święta zakochanych, można przyjść ubranym w charakterystycznym, czerwonym kolorze.

Każdy, kto ma ochotę właśnie w taki nietypowy sposób spędzić część Dnia Zakochanych, będzie mile widziany. Jednak to w dalszym ciągu nie koniec walentynkowych atrakcji. Bowiem już o 9:00 będzie okazja, aby wspólnie pobić rekord w… wycinaniu serduszek. Akcja odbędzie się w ZS nr 9 przy ulicy 11 Listopada. Począwszy od 9:00 przez 30 minut uczniowie, ich nauczyciele, ale również wszyscy, którzy zdecydują się przyjść, będą mogli spróbować swoich sił w wycinaniu serduszek na czas.