Ciekawe propozycje z okazji 55-lecia miasta

17 czerwca 2018r. o godz. 17:00 w kościele ewangelickim przy ul. Cieszyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki filmowej w wykonaniu ORKIESTRY KAMERALNEJ ARTIS pod batutą JEAN-CLAUDE’A HAUPTMANNA.

Orkiestra została założona w sierpniu 2012 roku i liczy 35 instrumentalistów oraz 7 wokalistów. W Jastrzębiu-Zdroju wystąpi z Koncertem Muzyki Filmowej. Najpiękniejsze muzyczne tematy ze znanych filmów, m.in. „Misja”, „Lista Schindlera”, „Pianista”, „Forrest Gump”, „Piraci z Karaibów”, „Gladiator”, „Dom”, „Polskie drogi”  przeniosą słuchaczy w niepowtarzalny nastrój.

Kolejnego dnia, w poniedziałek 18 czerwca o godz. 17:00, wystąpi Teatr Dobrego Serca z Warszawy Jerzy Latos / Agnieszka Maja Adamczyk. Aktorzy zaprezentują rodzinny spektakl „Emmanuel”.

Misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych. Od wielu lat realizuje tę misję, tworząc i wystawiając spektakle, które, oprócz dobrej zabawy, pozostawiają w sercach dzieci proste mądrości, wartościowe wzorce i pozytywne emocje.

Oba wydarzenia odbędą się z okazji Jubileuszu 55-lecia Miasta Jastrzębie-Zdrój. Zostały one zrealizowane przy pomocy środków budżetowych Miasta Jastrzębie – Zdrój. Patronat nad wydarzeniem objęła Anna Hetman – Prezydent Miasta Jastrzębie – Zdrój.

Wstęp wolny!
teatr-dobrego-serca-emmanuel-768x437