Przez dwa tygodnie osoby dotknięte problemem bezdomności otrzymywać będą ciepły, dwudaniowy obiad. Fundatorem projektu jest fundacja „TVN Pomagajmy Sobie” realizująca zadanie w porozumieniu ze Śląskim Bankiem Żywności. II edycja tej akcji społecznego wsparcia, skierowana do Gmin Czechowice – Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie – Zdrój, Krupski Młyn, Siewierz oraz Skoczów realizowana będzie w dniach 18-30 stycznia 2021 r.
