Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca dotyczące spadających przedmiotów z dużej wysokości. Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który potwierdził zgłoszenie. Pod balkonami bloku leżały elementy ram okiennych.
W związku z lekceważeniem zasad ostrożności na sprawcę nałożono mandat karny w maksymalnej wysokości.
