Dla mieszkańca

Prezydent Michał Urgoł zwołuje sztab kryzysowy

W związku z ulewnymi deszczami, które przeszły przez miasto Prezydent Michał Urgoł zwołał sztab kryzysowy.

Zdecydowano o zamknięciu ulicy Pszczyńskiej przy Rondzie Dolnym, Drogi Głównej Południowej oraz ulicy Gagarina. Zalana jest również ulica Plebiscytowa.

Na miejscu pracuje 140 strażaków, wspierają nas również zastępy z Pszczyny oraz Bielska- Białej. O bezpieczeństwo mieszkańców dbają wszystkie miejskie służby.

Na chwilę obecną wody już nie przybywa wiec w ciągu kilku godzin sytuacja powinna się ustabilizować, a drogi powinny zostać udrożnione i ruch zostanie wznowiony.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności