W poniedziałek ok. godz. 21.35 uwagę operatora monitoringu miejskiego przykuła grupka osób przebywająca terenie skateparku. Jak się okazało już po chwili, obserwacja tego miejsca była słusznym wyborem. Jeden z przebywających tam mężczyzn zaczął spożywać alkohol, a dodatkowo zanieczyszczał teren rozrzucając śmieci wokół siebie.
Po chwili na miejscu pojawił się patrol Straży Miejskiej powiadomiony o zdarzeniu przez operatora. Po wykonaniu czynności służbowych sprawca wykroczeń został poinformowany, że ze względu na popełnione wykroczenia, zostanie skierowany wniosek o ukaranie go do Sądu Rejonowego.
