Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

Ujęto poszukiwanego mężczyznę

W trakcie dnia strażnicy miejscy wielokrotnie interweniują w sprawie nietrzeźwych osób leżących w miejscach publicznych.

Kolejną tego rodzaju interwencję funkcjonariusze podjęli 11 marca około godz. 18.00 przy ul. Spółdzielczej, gdzie na poboczu drogi leżał nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na zachowanie mężczyzny odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach, strażnicy przeprowadzili dodatkowe czynności wyjaśniające.

Jak się okazało, dzięki czujności mundurowych, ujęty został mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania. Ujętego przekazano przybyłym na miejsce policjantom.