Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

Wprowadzono stopnie alarmowe

W związku z organizacją obchodów 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau, zostały wprowadzone stopnie alarmowe.

Biały wykrzyknik na tle czerwonego trójkąta

fot. pixabay.com/pl

 

Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów od 23 stycznia od godz. 00.01 do 29 stycznia do godz. 23.59 obowiązywać będą:

 

  • drugi stopień alarmowy BRAVO na obszarze województwa małopolskiego,
  • pierwszy stopień alarmowy ALFA na pozostałym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  • pierwszy stopień alarmowy ALFA-CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.