Kolejne „dzikie” wysypisko śmieci zlokalizowane w rejonie ul. Połomskiej ujawnione zostało przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
Na miejscu wykonano stosowną dokumentację, która wraz z poleceniem uporządkowania została przekazana do właściciela terenu. Realizacja uporządkowania terenu nadzorowana będzie przez dzielnicowego Straży Miejskiej odpowiedzialnego za wskazany teren.