Birety w górę! Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa świętowali Absolutorium
W minioną niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, studenci Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa uroczyście zakończyli ważny etap swojej edukacji, odbierając karty absolutoryjne.