Dla mieszkańca

Carborock 2024

Fani ciężkich brzmień – szykujcie się na trzęsienie ziemi! Rezerwujcie termin 6 lipca.

Zdjęcie przedstawia plakat promujący Carborock.

To będzie pierwsza odsłona nowego festiwalu w mieście i w dużej mierze to od Was zależy przyszłość imprezy. Już dziś w sprzedaży pojawiła się pierwsza pula wejściówek, w fantastycznej cenie 30 zł. A z „Kartą Jastrzębianina” możecie dodatkowo zaoszczędzić 10 zł. Kup bilet

Śledźcie naszą stronę internetową i dajcie łapki w górę w naszych mediach społecznościowych! Codziennie poznacie nowe szczegóły przedsięwzięcia.

Kto zagra support?

Snowblind

Pora abyście poznali pierwszego wykonawcę! To grupa Snowblind! Sceniczny potwór, wielokrotnie nagradzany na licznych muzycznych wydarzeniach. Ponad 100 zagranych koncertów w całej Polsce, w tym występ na 24 Pol’and’Rock Festiwal. Ciągle rosnąca rzesza fanów. Uzależnia!

BATNA

Znani i lubiani, z jastrzębskim rodowodem. Zwycięzcy Antyfestu Antyradia 2022, oraz zdobywca „Złotej Kosy”, laureaci 3. miejsca w plebiscycie „Złotego Bączka”. Grali na dużej scenie Festivalu Pol'And'Rock. W 2022 roku wydali debiutancki album zatytułowany „Niechciani", który rozpoczął trasę promocyjną "Niechciani Tour", a tytułowy utwór „Niechciani” został nominowany do Przeboju Rocku Antyradia 2023. BATNA wystąpiła też przed legendarną grupą Soulfly.

Imperial Sin

Imperial Sin, którego gitarzysta – Karol Lerch – jest jednym z pomysłodawców festiwalu, powstał w 2008 roku. W 2017 roku, w Rob-sonic Studio, zespół zarejestrował ślady na debiutancki album „Ritual Murder”, który miał swoją premierę w lipcu 2018. W latach 2019–2020 powstawał materiał na drugą płytę. Nagrania odbyły się w Aurora Studio w drugiej połowie 2021 roku. Album "Reality Denied" został wydany przez wytwórnię Szataniec 17 marca 2023 roku.

Odsłaniamy wszystkie karty!

Na scenie przed Carbonarium wystąpią nie tylko kapele z jastrzębskim rodowodem, ale również tuzy krajowej sceny rockowo-metalowej!

Illusion gwiazdą wieczoru

Obecni na polskiej scenie muzycznej od 30 lat. Zdobywcy niezliczonych nagród, wyróżnień i szacunku publiczności, zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, uświetni Wasz wieczór 6 lipca.

Luxtorpeda na zakończenie festiwalu

Bez wątpienia jedna z najbardziej niezwykłych formacji w kraju nad Wisłą zawita do Jastrzębia-Zdroju! Robert „Litza” Friedrich ze swoimi towarzyszami i ponadczasowym brzmieniem będą zwieńczeniem tegorocznej edycji festiwalu Carborock.

Dołączcie do nas w Spotify i już dziś wczujcie się w klimat festiwalu. Przygotowaliśmy tam dla Was specjalną playlistę Carborock.

Zdjęcie przedstawia plakat promujący Carborock.

Polecamy