Dla mieszkańca

Kultura i rozrywka dla całej rodziny na Kulturalnym Open Space z Biblioteką

29-30 czerwca 2024 r. warsztaty twórcze, plener malarski, rozgrywki gier planszowych, literacka loteria i inne atrakcje.

Plakat wydarzenia Kulturalny Open Space
Logo

W ostatni weekend czerwca Park Zdrojowy stanie się centrum kulturalno-rozrywkowym, a to za sprawą  Kulturalnego Open Space. Czeka nas pełen wachlarz atrakcji dla dzieci i dorosłych.

29 czerwca 2024 r. rozpoczynamy o godzinie 16:00. Tego dnia będziemy gościć w naszym mieście:

  • Alinę Przydatek i Kici Nici 
  • Magdalenę Grzebałkowską
  • Marcina Sitko
  • Michała Koterskiego

Zapraszamy również na koncert zespołu BATNA - grającego polski rock z lekkim metalowym "zadziorem", doskonale znany miłośnikom rockowego brzmienia. Fani zespołu opisują, że podczas koncertów zespół ma bardzo dobry kontakt z publicznością. A jego muzyka jest pełna emocji oraz dobrych gitarowych riffów, niebanalnych tekstów i metalowego pazura. W skład zespołu wchodzą również Jastrzębianie!

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie Winyl Giełda – raj dla kolekcjonerów i miłośników winyli, którzy będą mieli okazję poszperać w unikalnych płytach i znaleźć prawdziwe muzyczne perełki.

30 czerwca 2024 r. również zapraszamy od godz. 16.00:

  • Dzień rozpocznie się spektaklem teatralnym "Księżniczka Rosa i Klimek" w wykonaniu teatru Katarynka. Ta barwna opowieść zachwyci najmłodszych widzów i ich rodziców.
  • Oprócz spektaklu, odbędzie się spotkanie z Edytą Jungowską, skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat i ich rodziców.
  • Wśród literackich gwiazd pojawią się również Sylwia Zientek, Anna Ciarkowska oraz Łukasz Orbitowski.

Koncert zespołu Cumbancheros, którego energetyczne utwory z pewnością porwą do tańca fanów latynoskich rytmów, zakończy czas zabawy w Parku Zdrojowym podczas Kulturalnego Open Space.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach twórczych i plenerze malarskim. Na miejscu odbędzie się także kiermasz książek, rozgrywki gier planszowych, malowanie kredą, literacka loteria oraz zabawy ruchowe i gry wielkoformatowe

- informują organizatorzy.

Zapraszamy wszystkich do Parku Zdrojowego, aby wspólnie spędzić czas w atmosferze sztuki, kultury i dobrej zabawy. To doskonała okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków i cieszyć się letnim wypoczynkiem w gronie rodziny i przyjaciół.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Do zobaczenia!


Polecamy