Dla mieszkańca

Cykl koncertów Towarowa Live

Zapraszamy na koncerty Towarowa Live w Łaźni Moszczenica.

Plakat zachęca do wzięcia udziału w koncertach.

Podczas Towarowa Live odbędą się różne koncerty, a na scenie zobaczymy wielu artystów. Wydarzenie odbędzie się w "Łaźni Moszczenica".

Towarowa Live to cykl letnich, outdoorowych, czwartkowych koncertów przy Łaźni Moszczenica. Muzyka alternatywna młodego pokolenia, strefa relaksu i gastronomiczna, a przed każdym koncertem wystąpi DJ Urbaniak. Podczas wakacyjnych miesięcy odbędą się kameralne koncerty młodych, obiecujących muzyków polskiej sceny alternatywnej.

Dj Urbaniak będzie rozkręcał każdą imprezę już od 16:30. 

13.06. 18:00 Zagi

Dziewczyna z gitarą, wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Muzycznie artystka balansuje pomiędzy alternatywą a popem – każdy utwór oparty dopełniony jest ambitnym polski tekstem.

27.06. 18:00 Lui Gawrońska + MUD/O

Luiza to artystka urodzona w 2002 roku. Śpiewa, gra na gitarze, ukulele, pianinie, a ponadto trenuje MMA, taekwondo i jeździ na crossie. W 2021 postawiła wszystko na jedną kartę i poszła muzyczną drogą.

MUD/O to warszawski duet przyjaciół, który przeżywa swój wielki debiut.  Ich muzyka dotyka wielu gatunków, od indie-popowych po folkowe i bedroomowe.

11.07. 18:00 Postman

Postman, czyli Kostiantyn Pochtar, to pochodzący z Kijowa muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, piosenkarz i songwriter. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami a aktualnie mieszka w Polsce. Postman śpiewa w języku ukraińskim i angielskim.

25.07. 18:00 Zbyszek Adamek

Zbyszek Adamek to wokalista, producent i tekściarz. O swojej twórczości mówi: Staram się pisać piosenki, przy których można się bawić, zrelaksować, lecz również ponieść odrobinie nostalgii. Wraz z łódzkim artystą Lucasem Flintem wydali singiel „Maj”, który długo zajmował pierwsze miejsce playlisty Alternatywa Polska na Spotify.

08.08. 18:00 Follow Rivers

Follow Rivers to indie folkowe małżeństwo. Od 2016 roku Patrycja i Krzysztof Pachólscy łączą nietuzinkowy, ciepły wokal z dźwiękami gitar. Często śpiewają wspólnie tworząc różnorodne harmonie, czasami sięgają po ukulele.

22.08. 18:00 Rozen

Rozen to projekt muzyczny z pogranicza indie folku i popu. Twórczość grupy to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji. Opowiadają historie o tym, co wspólne, a w swoich utworach dotykają uniwersalnych doświadczeń


Polecamy