Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny Objazdowy Klub Książki z Pauliną Rzymanek i Elżbietą Janotą
Spotkanie odbędzie się 12 listopada o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej.
Wstęp wolny, zapraszamy!