Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 tj. grupy "Kotki" i "Sówki" zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w MOK w Jastrzębiu-Zdroju.
Wystąpiły przed publicznością z "Tańcem kwiatów" w ramach przedsięwzięcia edukacyjnego "Na Jastrzębskim Szlaku - Podróże w czasie".