Kluczowe zadania transgranicznego projektu zrealizowane.
Operator monitoringu miejskiego zarejestrował zdarzenie, a patrol zastał sprawcę na gorącym uczynku. Za szkody odpowiedzą opiekunowie małoletniego.
Straż Miejska rozpoczyna patrolowanie miasta na rowerach.
Kolejny pojazd odholowany.
Podczas interwencji na ul. Turystycznej patrol straży Miejskiej ujawnił u młodego mężczyzny woreczek strunowy z zielonym suszem.
Straż Miejska usunęła nieużytkowany samochód, tym razem z ul. Wielkopolskiej.
Z dniem 30 kwietnia zakończyła funkcjonowanie usytuowana przy ul. Północnej ogrzewalnia dla osób bezdomnych.
Wydział Straży Miejskiej Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych zaprasza mieszkańców miasta do odbioru maseczek ochronnych.
Analiza wykazała drastyczne naruszenie przepisów i norm. Wobec właściciela nieruchomości zastosowane zostaną przewidziane prawem sankcje karne.
Wydział Straży Miejskiej, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych pozyskał kolejną partię materiałów dezynfekcyjnych i ochronnych.
Kolejny wrak pojazdu został usunięty z dróg naszego miasta przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
2760 litrów płynu do higienicznej dezynfekcji rąk pozyskano w ramach współpracy ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim.