Strefa biznesu

Aktualność

Sieć Mentorów PFR

Dzięki udziałowi w programie uzyskacie wsparcie merytoryczne dla swojego start-upu od doświadczonego eksperta, który pomoże Wam w rozwinięciu wybranej kompetencji biznesowej.

Szukamy start-upów w początkowej i średniej fazie rozwoju, które potrzebują wsparcia w rozwoju kompetencji biznesowych w swoim zespole i są w stanie sprecyzować swoje największe wyzwania w ramach podanych kategorii. 

Nabór do programu jest dwuetapowy:

  • etap I – wypełnienie formularza zgłoszeniowego i umotywowanie potrzeby skorzystania ze wsparcia mentora z wybranej kategorii oraz wskazanie preferowanego mentora. Można podać dwie kategorie z dostępnych.
  • etap II – wybrane start-upy zostaną poproszone o przygotowanie 5-minutowego filmu, podczas którego zaprezentują m.in. swoją działalność, wyzwania, przed którymi stoją oraz motywacje do udziału w programie.

Formularz należy wypełnić do 17 grudnia 2019 r. włącznie.

Po wybraniu finałowej grupy start-upów, zostaną one zaproszone na oficjalne otwarcie programu, podczas którego poznają wszystkich mentorów. Wydarzenie to będzie miało miejsce w lutym i będzie inauguracją cyklu spotkań z mentorami, które odbędą się do końca czerwca 2020 r. Każdy start-up będzie miał szansę odbyć minimum 2-3 spotkania z wybranym mentorem. W zależności od dostępności mentora będą to spotkania bezpośrednie lub zdalne w formie wideokonferencji.

Więcej informacji TUTAJ.

Polecamy