Strefa mieszkańca

60 000 ebooków w twoim urządzeniu

Uzyskaj dostęp do bazy Legimi - bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse i wiele innych… do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.

Zdjęcie - ilustrujące - osoba czyta książkę przy pomocy czytnika.
fot. Pixabay

Kod dostępu mogą otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W celu uzyskania dostępu do bazy należy skontaktować się telefonicznie z Biblioteką Główną (tel. 32 471 76 97) lub Filią nr 2 (tel. 32 476 13 61).

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie stronie internetowej bazy Legimi. Następnie wybrane książki należy pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

Wypożyczanie e-booków jest darmowe. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku. W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania, każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek.

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu 

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami świadczenia usług oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie internetowej Legimi.

Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z indywidualnego konta Czytelnika. Biblioteka udostępnia wyłącznie kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez Bibliotekę abonamentu.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy