Dla mieszkańca

600 dekoracji na wspólnej choince

Wspólne przystrojenie choinki wprowadzi nas w świąteczną atmosferę i będzie także okazją do wprowadzenia w nowy, wyjątkowy dla naszego miasta rok. Wyjątkowy, bo jubileuszowy.

Zdjęcie przedstawia jubileuszowy kalendarz.

Święta to czas podsumowań kończącego się roku, jak również planowania działań na rok następny. A przyszły rok to dla naszego miasta moc niespodzianek, które związane będą z jubileuszem 60-lecia. O wszystkich planach jeszcze powiedzieć nie możemy. Świąteczna atmosfera jest natomiast niepowtarzalną okazją do zapowiedzi naszego wspólnego, jubileuszowego święta. 

W 2023 świętujemy 60-lecie nadania praw miejskich naszemu miastu. Już niedługo, bo niecały miesiąc dzieli nas od tego, byśmy świętowali wspólnie tę diamentową rocznicę. 

Przyszły rok przyniesie dużo pozytywnych wydarzeń, również związanych z jubileuszem. Z tej okazji mamy 600 wyjątkowych miejskich kalendarzy - Jastrzębie-Zdrój na weekend. W nim każdy mieszkaniec może oznaczyć zapowiadane wydarzenia, które będą okazją do wspólnego świętowania 60-lecia. Kalendarz będzie także przypominał o ważnych miejscach w Jastrzębiu-Zdroju, które dają możliwość aktywnego spędzania czasu z bliskimi.

Jeśli chcesz stać się właścicielem takiego jubileuszowego kalendarza, wystarczy wykonać własnoręcznie ozdobę choinkową. Może to być bombka, łańcuch lub inne dekoracje będące dziełem Twoich rąk. Przynieś je w niedzielę 18 grudnia na jarmark świąteczny i wypatruj stoiska miasta w godzinach 14.00 -16.00. Tam będzie można zostawić choinkowe dekoracje i odebrać w zamian wyjątkowe kalendarze. Jeśli w niedzielę nie uda ci się pojawić na jarmarku, zapraszamy do Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, pokój 107A.

Stwórzmy wspólnie choinkę mieszkańców miasta, która stanie w holu głównym Urzędu Miasta.

Każda osoba, która przyniesie własnoręcznie wykonaną ozdobę otrzyma jeden kalendarz. Ilość kalendarzy jest ograniczona. 

Zdjęcie przedstawia jubileuszowy kalendarz.
Zdjęcie przedstawia jubileuszowy kalendarz.

Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy