Strefa mieszkańca

Decydujesz, pomagamy - program grantowy

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne tylko do 18 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

fot. pixabay.com/pl

W każdym z mikroregionów grantami w wysokości 5000, 3000 i 1000 złotych zostaną nagrodzone najciekawsze inicjatywy. Do zgłaszania inicjatyw zaprasza prezydent miasta Anna Hetman, która objęła honorowym patronatem V edycję programu.

„Decydujesz, pomagamy” to program wspierający lokalne społeczności poprzez finansowanie inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln złotych organizacjom społecznym.

 

Jak wziąć udział w programie?

1. Wymyśl działanie, które wpłynie na poprawę najbliższej okolicy i wypełnij formularz on-line na stronie programu do 18 listopada.

PAMIĘTAJ! Jeśli są jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub jest potrzeba przedyskutowania swojego pomysłu – skontaktuj się z Biurem Programu – tel.: 22 100 55 93, e-mail: pomagamy@remove-this.stocznia.org.pl.

2. Spośród zgłoszonych pomysłów, w każdym z mikroregionów jury wybierze po trzy projekty, które przejdą do otwartego głosowania. Ogłoszenie list projektów nastąpi 17 stycznia 2019 r.

3. Zwycięzcy programu zostaną wybrani przez mieszkańców w trakcie ogólnopolskiego głosowania w sklepach Tesco, które potrwa od 21 stycznia do 17 lutego 2019 r.

4. Do wygrania granty o łącznej wartości 1 125 000 zł.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy


Pozostałe aktualności

Polecamy