Strefa mieszkańca

Dni Otwarte w ZSZ

23 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych odbył się Dzień Otwarty dla uczniów gimnazjów i ich rodziców. W czasie imprezy można było zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.

Wybierając ZSZ,  absolwenci gimnazjów będą mogli kształcić się w Branżowej Szkole I stopnia nr 3 im. Porozumienia Jastrzębskiego w zawodach: górnik eksploatacji podziemnej, monter nawierzchni kolejowej, ślusarz, elektryk, operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, cukiernik i wielu innych (klasa wielozawodowa) lub w Technikum nr 5 w zawodach: technik transportu kolejowego, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik chłodnictwa i klimatyzacji oraz technik budownictwa.

Na szczególną uwagę w ofercie szkoły zasługują  kierunki kolejowe. Zespół Szkół Zawodowych, dzięki współpracy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój i Jastrzębskiej Spółki Kolejowej, jako jedyna w regionie placówka, zorganizuje kształcenie poszukiwanych na rynku  pracowników branży kolejowej.

tekst i foto: ZSZ


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy