Strefa mieszkańca

Jak spędzić lato w Jastrzębiu?

Warsztaty dla dzieci, bajki i spektakle. A do tego basen, zajęcia sportowe i seanse filmowe. To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowały jastrzębskie instytucje.

Baner ze zdjeciem z zeszłorocznej imprezy plenerowej i napisem "Wakacje 2020"

Te wakacje są inne niż wszystkie - obowiązuje reżim sanitarny, nie będzie więc większych imprez i koncertów. Nie oznacza to jednak, że spędzając lato w mieście, można się nudzić!

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na darmowe warsztaty do Parku Zdrojowego. Najmłodsi będą mogli podczas nich zagrać w gry, poczytać książki czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Ich program znajdziecie tutaj.

W Parku Zdrojowym odbędą się również warsztaty organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. W ich ramach dzieci nauczą się między innymi sztuki czerpania papieru oraz tworzenia ceramiki. Harmonogram warsztatów i innych letnich atrakcji organizowanych przez MOK znajdziecie tutaj.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do spędzenia lata na sportowo. Z MOSiR-em dzieci będą mogły nauczyć się jeździć na rolkach, wziać udział w spływie kajakowym czy rajdzie rowerowym. Dla nieco starszych widzów organizowane są seanse kina plenerowego. Informacje o  atrakcjach organizowanych przez MOSiR znajdziecie tutaj.

 

 


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy