Dla mieszkańca

Jastrzębscy artyści!

Odkryłeś w sobie talent? Pochwal się nim. Weź udział w konkursie "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020".

Grafika promocyjna konkursu z napisem "Talenty 2020"

Z powodu sytuacji epidemiologicznej spowodowanej pandemią Covid-19 nabór uczestników Konkursu „Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020” zostaje wydłużony do 30 kwietnia 2021 roku.

Konkurs "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020", zorganizowany wspólnie z Fundacją JSW, ma na celu promowanie osób szczególnie uzdolnionych pod względem artystycznym. Przeznaczony jest dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, spośród których wyłonione zostaną najciekawsze osobowości artystyczne.

  Wyślij swoją pracę oraz kartę zgłoszenia na adres talentyJZ2020@um.jastrzebie.pl i zmierz się z największymi talentami naszego miasta!

  Zgłoszenia można dokonać w kategoriach:

  Z wymaganiami, które musi spełniać utwór w każdej z kategorii, oraz sposobem dostarczenia prac konkursowych, należy zapoznać się w Regulaminie konkursu.

  Selekcja Uczestników przebiegać będzie w trzech etapach:

  • I EtapCasting Wstępny, który zakończy się wyborem 100 przedsięwzięć w różnych kategoriach
  • II EtapCastingi Jurorskie. Na tym etapie każdy uczestnik, który otrzyma od jurorów najwyższe oceny dostanie się do III etapu. Do III etapu zakwalifikują się najlepsze dzieła z każdej kategorii. Spośród tych wybranych dzieł, internauci wyłonią swojego faworyta.
  • III EtapGala Artystów, która zakończy się wyborem spośród występujących i prezentujących prace oficjalnym ogłoszeniem wyników. Zwycięzcom zostanie przyznana NAGRODA JURY oraz NAGRODA INTERNAUTÓW.

  Pozostałe aktualności

  Wszystkie aktualności
  Polecamy