Dla mieszkańca

Jastrzębska strefa kibica – KIBICUJEMY NASZYM!

W Jastrzębiu-Zdroju kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie emocjonować się meczami podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Grafika przedstawia uradowanych kibiców.

Mistrzostwa świata w Katarze ruszają już za kilka dni, a dokładnie 20 listopada. Kibice nie mogą się doczekać wielkich piłkarskich emocji, a najlepiej przeżywa się je we wspólnym gronie.

Od niedzieli 20 listopada na placu WOŚP przed Kinem Centrum dla miłośników sportowych wrażeń miasto udostępni namiotową przestrzeń, gdzie wspólnie zgromadzimy się, żeby dopingować reprezentację Polski.

Silna jastrzębska reprezentacja w Katarze, dodatkowo napędza emocje. Podczas Mistrzostw Świata 2022 zobaczymy 3 jastrzębian, wychowanków szkółki piłkarskiej MOSiR. W kadrze znaleźli się Kamil Glik, Michał Skóraś i Szymon Żurkowski.

W jastrzębskiej strefie kibice zasiądą przy ławostołach, a mecze będą codziennie transmitowane na dużym ekranie. Do strefy zapraszamy w godzinach 13:00-22:00. Przestrzeń funkcjonować będzie na czas udziału reprezentacji Polski w mistrzostwach.

Dla spragnionych nie tylko sportowych emocji oraz przed wejściem do namiotu pojawi się strefa gastronomiczna z napojami, w tym złotym trunkiem oraz przekąskami m.in. grill oraz frytki belgijskie.

Zgromadźmy się tam razem, by wspólnie dopingować reprezentację Polski.

Kibicujemy Naszym!


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy