Strefa mieszkańca

Maraton Innowacji i Przedsiębiorczości

Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera Maraton Innowacji i Przedsiębiorczości – odsłonę globalnego wydarzenia Startup Europe Week.

Maraton Innowacji i Przedsiębiorczości, odsłona globalnego wydarzenia Startup Europe Week

W dniach 19-20 marca zapraszamy na pierwszą edycję wydarzenia skierowanego do młodych, którzy prowadzą już własną firmę lub dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. W ramach imprezy, która odbędzie się w hali widowiskowo- sportowej w Jastrzębiu-Zdroju, będzie można nie tylko wziąć udział w warsztatach czy prelekcjach na temat możliwości i zasad prowadzenia nowoczesnego biznesu, ale także nawiązać kontakty z innymi firmami czy pozyskać mentorów i spotkać Aniołów Biznesu. Ogłoszony zostanie także konkurs na najlepszy startup.

Zostaną także zaprezentowane programy i projekty realizowane przez miasto sprzyjające tworzeniu dobrego klimatu dla przedsiębiorczości w Jastrzębiu-Zdroju.

Patronat nad wydarzeniem objęła Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Szczegóły wydarzenia na bieżąco na https://www.facebook.com/events/582273065959212/ oraz na stronie https://www.jastrzebie.pl/strefa-biznesu/maraton-innowacji-i-przedsiebiorczosci/


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy