Dla mieszkańca

Mikołajki w naszym mieście

Świętego będzie można spotkać w bibliotece, w kinie, pod halą, a nawet na lodowisku.

Atrakcji z okazji Dnia Mikołaja w naszym mieście nie zabraknie. Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznymi wydarzeniami związanymi z tym ważnym dla najmłodszych świętem.

Świętowanie rozpoczynamy już 4 grudnia na Lodowisku Jastor. Mikołaja wypatrywać będziemy tam od godziny 11.00. Na dzieci czekać będą elfy, a podczas zabawy na lodzie przygotowano liczne niespodzianki.

6 grudnia odbędą się zabawy mikołajkowe na osiedlu Złote Łany i w sołectwie Moszczenica:

  • Złote Łany:
    „Festyn Mikołajkowy” - 6 grudnia od 16.00 do 18.00 w Cafe Porto. Zapewniona będzie muzyka oraz oprawa artystyczna imprezy (wodzirej/konferansjer).
     
  • Moszczenica:
    „Mikołajki” – 6 grudnia od 16.00 do 18.00 w wiacie rekreacyjnej w Moszczenicy. Zapewniona będzie muzyka oraz oprawa artystyczna imprezy (wodzirej/konferansjer).

6 grudnia w swoje progi zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna.

14.00 - 17.00 Spotkanie z Mikołajem

17.00 - 18.00 Jak Adaś uratował Święta – spektakl teatralny

Wstęp bezpłatny.

Tego samego dnia, 6 grudnia o godzinie 17.00 Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Elfy w poszukiwaniu Mikołaja”. Bilety w cenie 20 zł. Podczas spotkania organizatorzy zapraszają na słodki upominek.

Świętowanie przedłużamy aż do 11 grudnia. Wtedy to od godziny 13.00 do 19.00 przy Hali Widowiskowo-Sportowej zorganizowane będzie przez Zespół Szkół Techniczno-Branżowych spotkanie z Mikołajem połączone z konkursami, śpiewaniem świątecznych utworów i zabawami.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy