Strefa mieszkańca

Mikołajkowe rozświetlenie choinki

Charakterystyczny czerwony strój, broda, niski głos i worek pełen prezentów… 6 grudnia Święty Mikołaj tradycyjnie odwiedzi nasze miasto.

Święty Mikołaj, po lewej stronie Elf
fot. Łukasz Parylak

Przed kinem Centrum świąteczne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30 pokazem iluzji w wykonaniu Magicznego Pana. O godzinie 17.00 odbędzie się wspólne rozświetlenie choinki. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

 

Również o godzinie 17.00 Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci z rodzicami do kina Centrum. Tutaj przewidziano popołudnie pełne mikołajkowych niespodzianek i zabaw oraz spotkanie z Mikołajem, który podaruje dzieciom spektakl teatralny, pokaz iluzji oraz słodki upominek.

 

W programie:

  • spektakl mikołajkowy „Elfy trzy” w wykonaniu Teatru Kultureska
  • pokaz iluzji w wykonaniu Damiana Spętanego, półfinalisty programu „Mam Talent!” - niesamowita przygoda dla dzieci i dorosłych, która przeniesie nas w świat magii,
  • występ wokalny uczestników zespołu teatralnego „Złota Gęś” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju,
  • spotkanie z prawdziwym Mikołajem oraz jego pomocnikami,
  • słodkie upominki dla dzieci od Mikołaja.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia online na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz w kasie kina „Centrum”.

 

W Miejskiej Bibliotece Publicznej postać Świętego Mikołaja patronować będzie warsztatom plastycznym. Te rozpoczną się już o godzinie 16.00. Godzinę później mali widzowie będą mogli zobaczyć spektakl „Przybądź Święty Mikołaju” w wykonaniu Teatru Małego.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy