Strefa mieszkańca

Natalia Grech z kompletem medali

Wielkim sukcesem zakończył się start jastrzębianki Natalii Grech na Mistrzostwach Śląska 11-latków, które odbyły się 1 grudnia w Gliwicach.

fot. A. Grech

Zawodniczka KP H2O Jastrzębie-Zdrój zdobyła komplet czterech złotych medali, triumfując w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem klasycznym, 100 metrów stylem grzbietowym oraz 100 metrów stylem zmiennym.

Zawodniczka mimo swojego młodego wieku jest bardzo utytułowana w pływaniu. W czerwcu br. również zajęła cztery 1. miejsca na dystansach: 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem klasycznym oraz 100 m stylem grzbietowym. Należy wspomnieć, że rok wcześniej na Mistrzostwach 10-latków, Natalia zdobyła 7 medali.

- Gratuluję sukcesów naszej młodej zawodniczce i życzę wytrwałości w czasie treningów oraz uzyskiwania coraz lepszych wyników w dalszej karierze. Wyrażam również wdzięczność trener Edycie Klimek za przygotowanie do tych zawodów. Nasz klub od kilku lat korzysta z finansowego wsparcia miasta Jastrzębie-Zdrój. Jestem przekonany, że sukcesy naszych zawodników, to także sukcesy naszego miasta

– podkreśla Grzegorz Mosoń, prezes KP H2O Jastrzębie-Zdrój.

Prezes klubu informuje również o możliwości dołączenia do młodych sportowców i wspomina, że kolejny nabór do klubu odbędzie się już najprawdopodobniej w trakcie ferii zimowych 2019 r.

fot. A. Grech
fot. A. Grech
fot. A. Grech
fot. A. Grech
fot. A. Grech
fot. A. Grech

Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy