Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

Piknik... z hokejem!

Hokejowy sezon zbliża się wielkimi krokami. JKH GKS Jastrzębie zaprasza dużych i małych kibiców na przedsmak wielkich emocji.

Plakat - informacje powtórzone.

Jeśli nie macie jeszcze planów na drugi piątek sierpnia (12.08), to... już macie! Zapraszamy wszystkich, małych i dużych fanów JKH GKS Jastrzębie do udziału w drugim Pikniku z Hokejem, który odbędzie się na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. W planie imprezy, którą współorganizujemy z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji dla każdego!

W programie Pikniku z Hokejem znajdują się rzecz jasna spotkania z naszymi zawodnikami, którzy nikomu nie odmówią wspólnej fotki oraz... gry w unihokeja. To jednak daleko nie wszystko, bowiem przed Jastorem umiejscowione zostaną trzy duże dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, a także punkt gastronomiczny (m.in. z niestarzejącą się watą cukrową) i stanowiska z zabawami animacyjnymi, o które zadba Explozja Tańca.

Ponadto będziecie mogli wziąć udział w Eksplozji Kolorów, zagrać w cymbergaja czy podziwiać występy Explozji Tańca oraz pokazy strażackie przygotowane przez jastrzębską Straż Pożarną. Na miejscu przekonacie się, że 12 sierpnia w godz. 16:00-19:00 nie będzie miejsca na nudę! Zapraszamy! 

Źródło: jkh.pl