Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

SMART Jastrzębie: kolejny etap!

Do konkursu SMART Jastrzębie wpłynęły 3 zgłoszenia, które pozytywnie przeszły etap oceny formalnej i selekcji. Twórców aplikacji czeka teraz praca z mentorami.

Plakat - informacje powtórzone.

Komisja konkursowa obradowała 3 sierpnia i oceniła zgłoszenia pod kątem wykonalność technicznej i finansowej, wyjątkowości i innowacyjności założenia oraz adekwatności rozwiązań do zidentyfikowanego problemu.

Teraz, zgodnie z regulaminem, uczestnicy rozpoczną prace z mentorami ze Śląskiego Funduszu Rozwoju. Każdy z konkursowiczów będzie miał do wykorzystania maksymalnie 3 godziny doradztwa.

Zgłoszone projekty to:

  • "Odkryj Jastrzębie-Zdrój", autor: Marcin Dobruk.
  • "PoznajmyMiasto.pl", zespół: Dawid Krok, Andrzej Manderla, Aleksandra Bryja i Dawid Jokiel.
  • "Jastrzębie-Zdrój", autor: Wojciech Caldzudis.

SMART Jastrzębie to konkurs na najlepsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie promocji miasta i wspierania rozwoju przemysłu czasu wolnego. Wyzwaniem dla uczestników jest stworzenie aplikacji mobilnej dla turystów i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, która zawierała będzie m.in. prezentację atrakcji i obiektów turystycznych w mieście oraz informacje o miejscach noclegowych i gastronomicznych.

Przypominamy, że nagroda w konkursie to aż 10 000 zł.
Organizatorem jest Miasto Jastrzębie-Zdrój, a Parterami Konkursu są Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. i Śląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.