Strefa mieszkańca

Te dni należały do judo

Kilkuset zawodników z całej Polski przyjechało do naszego miasta na Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo.

Gościem specjalnym imprezy, odbywającej się w miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej była najbardziej utytułowana jastrzębska judoczka, Beata Maksymow-Wendt. Wielokrotna mistrzyni i multimedalistka uhonorowana została stopniem 5 dan.

W generalnej klasyfikacji medalowej zwyciężył klub Czarni Bytom, który zdobył 4 złote i 2 brązowe medale.Nasze miasto reprezentowało 7 zawodników Klubu Judo Koka Jastrzębie. Najlepiej spośród nich spisał się Bartosz Moćkun, który wywalczył brązowy medal w swojej kategorii wagowej.

fot. Rafał Mączyński
fot. Rafał Mączyński
fot. Rafał Mączyński

Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy