Strefa mieszkańca

W mieście się dzieje

Nie tylko na terenie OWN będzie się działo przez weekend.

fot. Robert Sitek

Już 11 sierpnia w Parku Zdrojowym, w ramach XXII Promenady Trzeźwości, o godzinie 18:30 odbędzie się  zabawa taneczna z wodzirejem – bezpłatne wejściówki na zabawę do odbioru w Domu Zdrojowym (ilość miejsc ograniczona).
Natomiast o 17:45 piłkarze GKS Jastrzębie podejmą na swojej murawie zawodników z zespołu Chojniczanka Chojnice. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Harcerskiej.

Niedziela to sportowe emocje podczas Rowerowej Petardy czyli specjalnych rowerowych zmagań w ramach obchodów 55-lecia nadania praw miejskich. Rowerowa Petarda na 55-lecie Miasta Jastrzębie Zdrój to wyścig MTB XC w formie eliminatora na 8 kilometrowej leśnej pętli. Bardzo emocjonująca formuła zawodów, które składają się z 4 technicznych etapów. Ostatni z nich wyłoni zwycięzców. Organizowane będą także wyścigi dla dzieci. Impreza jest współfinansowana przez Miasto Jastrzębie Zdrój jako zadanie publiczne z dziedziny wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i turystyki. Początek o godzinie 11:00, aczkolwiek biuro zawodów otwarte będzie już od 09:00.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy