Strefa mieszkańca

Zapisy do 2 sezonu GKS Jastrzębie FIFA League

Nowa, atrakcyjniejsza formuła rozgrywek i większa liczba uczestników!

fot. pixabay

Od 13 maja 2019 r. ruszają zapisy do nowego sezonu, w którym liga została całkowicie przebudowana. Oto podstawowe założenia:
- w każdej lidze występuje 6️ graczy (do lig od 1 do 5 zostaną przypisani gracze z pierwszego sezonu - według zajętego miejsca - którzy zdecydują się kontynuować zabawę)
- każdy gracz będzie miał dwa tygodnie na rozegranie po 1 meczu z przeciwnikami w swojej lidze - w sumie 5️ meczy
- po rozegraniu 5 kolejek (1 runda), graczom zostają przypisane punkty (główne) według zajętego miejsca, licząc od 100 pkt za pierwsze miejsce w 1 lidze o jeden w dół, aż do ostatniego gracza w ostatniej lidze:

1 liga
1 msc - 100 pkt
2 msc - 99 pkt
3 msc - 98 pkt
4 msc - 97 pkt
5 msc - 96 pkt
6 msc - 95 pkt
2 liga
1 msc - 94 pkt
2 msc - 93 pkt
itd.


Po każdej rozegranej rundzie dwóch pierwszych graczy awansuje do ligi wyżej, dwóch kolejnych zostaje w aktualnej lidze, a dwóch ostatnich spada do niższej ligi. W ciągu jednego sezonu GKS Jastrzębie FIFA League rozgrywanych zostaje 6️ rund (sezon trwa ok. 3 miesiące). Mistrzostwo zdobywa gracz z największą ilością punktów głównych zdobytych w ciągu jednego sezonu.

Nowa formuła rozgrywek sprawi, że warto będzie walczyć o każdą pozycję, co gwarantuje jeszcze więcej emocji. W jednym sezonie można awansować aż o 6 lig. W ciągu jednej rundy z ligi rotują aż 4 drużyny, dzięki temu przeciwnicy często będą się zmieniać, ale jest również szansa, że nadarzy się okazja do rewanżu z byłym rywalem. Zaczynając nawet z ostatnich lig, poprzez szybkie awanse można sobie wypracować dobrą pozycję do walki o mistrzostwo w kolejnym sezonie.

Aby zapisać się do ligi wystarczy wysłać prywatną wiadomość do profilu Facebook GKS Jastrzębie FIFA League, w odpowiedzi zostanie wysłany formularz zgłoszeniowy. Wpisowe wynosi 20 zł.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności

Polecamy