Dla mieszkańca

Motor Lublin pokonany (skrót wideo)

W meczu 4. kolejki eWinner 2. Ligi pokonujemy przy Harcerskiej Motor Lublin 2:1. Oba gole dla GKS-u Jastrzębie zdobył Daniel Stanclik.

W spotkanie lepiej weszli goście, którzy już w 7. minucie wyszli na prowadzenie po dobrze rozegranym rzucie wolnym, który skutecznie z bliska wykończył Przemysław Szarek. W kolejnych minutach przyjezdni w dalszym ciągu byli stroną dominującą, lecz albo dobrze interweniował Drazik, albo uderzenia lublinian były niecelne.

Nasza drużyna do głosu doszła w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy, kiedy to Budzyński najpierw dobrze interweniował po główce Kawuli, a następnie strzał Stanclika trafił w boczną siatkę. Nasz napastnik po chwili miał kolejną szansę, której nie zmarnował, pokonując golkipera Motoru w sytuacji sam na sam. Jeszcze w pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po jednej sytuacji, lecz do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Daniel Stanclik, który pewnie wykorzystał rzut karny. Na słowa uznania zasługuje w tej sytuacji Szymon Gołuch, który pognał do bezpańskiej piłki i w narożniku pola karnego został sfaulowany przez Budzyńskiego. Goście mogli odpowiedzieć dziesięć minut później, jednak Ceglarz uderzył nad bramką. W 72. minucie szansę na hat-tricka miał Stanclik, jednak uderzył z powietrza nad bramką. Z kolei w 77. minucie celnie uderzali goście, a konkretnie Kashay, lecz Drazik nie miał problemów z interwencją.

Dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ponownie w sytuacji strzeleckiej, tym razem po rzucie rożnym, znalazł się Stanclik, który główkował obok bramki. Przyjezdni mogli doprowadzić do wyrównania w 82. minucie, ale świetną interwencją po uderzeniu głową jednego z rywali popisał się Drazik, ratując nas przed stratą gola. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i dopisujemy do swojego konta drugi raz w tym sezonie trzy punkty.


Pozostałe filmy

Polecamy