Strefa mieszkańca

Raport o stanie miasta

Podsumowaliśmy rok 2019, a teraz zachęcamy do zapoznania się z dokumentem. Jeśli jesteście ciekawi czym żyło miasto, co udało się, a co nie – zapraszamy do lektury i obejrzenia krótkiego wideo.

Podczas VII zwyczajnej sesji Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, prezydent Anna Hetman przedstawiła „Raport o stanie miasta Jastrzębie-Zdrój za rok 2019”.

Przygotowywany corocznie dokument ma na celu przedstawienie działalności prezydenta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii. Debata nad nim stanowiła punkt wyjścia do głosowania w sprawie udzielenia prezydentowi wotum zaufania. Radni stosunkiem głosów 12 do 8 zdecydowali o jego przyznaniu.

- Dziękuję za to, że wyrażacie Państwo różne opinie, również krytyczne, które nas budują oraz mobilizują do dalszego działania

– po głosowaniu mówiła Anna Hetman, prezydent miasta

Cały, zawierający 364 strony, dokument dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

Poniższe wideo pozwoli Państwu w ogromnym skrócie zapoznać się z najistotniejszymi danymi. To samo umożliwi wydanie specjalne miesięcznika Jastrząb, którego wersję elektroniczną można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Kolportaż w dalszym ciągu odbywa się do koszyków umieszczonych na parterach każdej klatki, dlatego prosimy, aby zabierać po jednej sztuce. W ten sposób jak najwięcej osób będzie miało okazję zapoznać się z treścią, bowiem nakład odpowiada ilości mieszkań.
 


Pozostałe filmy

Polecamy