Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

Operetkowe randes-vous

Koncert z okazji Święta Niepodległości.

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Operetkowe randes-vous. Żywe zainteresowanie muzyką i treścią klasycznej operetki, skłoniło artystów Teatru Muzycznego IWIA do zrealizowania kolejnego, pełnego dowcipu i humoru widowiska.

Tym razem muzyczna opowieść rozgrywa się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane. Tym samym pozostawiają obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce.

Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj: “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza”, “Hrabina Marica” i wielu innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana. Uteatralnione widowisko, swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru.

Serdecznie Zapraszamy!

Bilety w cenie 20,00 zł do nabycia od 13.10.2021 r. w kasie kina Centrum oraz na stroniewww.mok.jastrzebie.pl

 

Data i godzina
11.11.2021 - 13.10.2021
10:34
Lokalizacja
Kino Centrum
al. Józefa Piłsudskiego 27 Jastrzębie-Zdrój
Organizator
Miejski Ośrodek Kultury
tel. 32 4717 924