Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój

Rodzinnie na dwóch kółkach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wyjątkowym rajdzie.

plakat rajdu rowerowego

20-kilometrową pętlę będą mieli do pokonania rowerzyści, którzy 4 września przyjadą do Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Rodzinny Rajd Rowerowy Carrefour Cup to wyjątkowe wydarzenie, bo stworzone z myślą właśnie o rodzinach, które przejadą ulicami naszego miasta oraz wyznaczonymi szlakami rowerowymi.

- To spotkanie, integrujące jastrzębskich rowerzystów, a przy tym fantastyczna okazja do tego, by w gronie rodzinnym spędzić czas: miło, a przede wszystkim aktywnie. W rajdzie mogą pojechać nawet najmłodsi jastrzębianie (oczywiście, na fotelikach). Przewidzieliśmy dla nich gry i zabawy, a na mecie będzie czekał poczęstunek. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tej imprezie

- mówi Agnieszka Badach z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na rajd obowiązują zapisy, a limit uczestników wyznaczono na 150 osób. Osoba dorosła za udział w wydarzeniu zapłaci 15 złotych, rowerzyści poniżej 18. roku życia - 10. Osoby niepełnoletnie startujące w rajdzie powinny być przygotowane do samodzielnego pokonania jego trasy. Dzieci, które nie ukończyły w dniu rajdu 8 lat, mogą wziąć udział w imprezie wyłącznie na rowerach opiekunów (krzesełka, przyczepy), te nieposiadające karty rowerowej - tylko w towarzystwie rodzica/opiekuna.

Zapisy na rajd odbywają się przez internet. Nie będzie możliwości "dopisania się" do listy uczestników w dniu rajdu.

Data i godzina
04.09.2022
10:00
Lokalizacja
Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego
ul. Cieszyńska Jastrzębie-Zdrój
Organizator
MOSiR
32 4761201