Dla mieszkańca

Stand-up w kinie ''Centrum''

Łukasz Kaczmarczyk i Marcin Zbigniew Wojciech wystąpią 28 czerwca.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Stand-Up Łukasza Kaczmarczyka i Marcina Zbigniewa Wojciecha. Komicy wystąpią 28 czerwca o 18.00 w Kinie "Centrum". Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) oraz 45 zł (w dniu imprezy) do nabycia w kasie kina „Centrum” oraz na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Stand-Up Łukasza Kaczmarczyka i Marcina Zbigniewa Wojciecha. Komicy wystąpią 28 czerwca o 18.00 w Kinie "Centrum".

ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaretu Młodych Panów:

Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.W programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w temacie KOBIETA, MĘŻCZYZNA i o relacji między nimi, o SZCZĘŚCIU. Doskonała zabawa.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH:

Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Zagra nowy materiał. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!

 

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) oraz 45 zł (w dniu imprezy) do nabycia w kasie kina „Centrum” oraz na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Data i godzina
28.06.2021 - 28.06.2021
18:00
Lokalizacja
Kino Centrum
al. Józefa Piłsudskiego 27 Jastrzębie-Zdrój
Organizator
Miejski Ośrodek Kultury
tel. 32 4717 924

Polecamy