Dla mieszkańca

Wystawa ''Świat kwiecistych impresji'' w Galerii ''Ciasnej''

Autorką prac jest Janina Bogusz-Wiśniewska.

plakat wystawy Świat kwiecistych impresji Janiny Bogusz-Wiśniewskiej, przedstawie frament prac autorki oraz informacje o miejsu i czasie wystawy

Wystawę będzie można oglądać od 18 lutego do 12 marca w galerii ''Ciasna'' przy ulicy Katowickiej 17.

- Kwiaty są darem dla tej ziemi, a moja miłość do kwiatów sięga najmłodszych lat. Moje życie zawsze było pełne kwiatów, często zbierałam je na łące. Przynosiłam je do domu, aby sprawiały radość. Malując pastelowe, czy też kontrastowe kolory też mogę przynieść radość. Spoglądałam w nie głęboko aby poczuć ich moc i piękno. Teraz zamiast zbierać kwiaty, maluję je, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi i bliskimi. Często dlatego kwiaty są postrzegane jako cudowne i piękne a wyjątkowi ludzie widzą w nich coś więcej. Kwiaty mają swoją magię…

- mówi o swojej twórczości autorka.

W związku z epidemią koronawirusa do odwołania wystawy będą się odbywały, zgodnie z harmonogramem, bez wernisaży i spotkań autorskich.
Wystawy będą otwarte dla odwiedzających zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, ale wyłącznie pojedynczo i  po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Grupowe zwiedzanie jest zawieszone do odwołania.
Prace wystawione w galerii można zobaczyć online na stronie galerii ciasna.dl.pl, a wirtualne zwiedzanie galerii jest dostępne na https://www.zonerama.com/GaleriaCiasna.

Data i godzina
18.02.2021 - 12.03.2021
09:00
Lokalizacja
Galeria "Ciasna"
ul. Katowicka 17 Jastrzębie-Zdrój
Organizator
Galeria "Ciasna"
Tel: 667 542 341

Polecamy