Nazwisko | Imię | Wydział | Stanowisko | Pokój | Nr telefonu |
---|---|---|---|---|---|
Borkowska | Katarzyna | Wydział Architektury | zastępca naczelnika | 353B | 32 47 85 119 |
Kubica | Magdalena | Wydział Architektury | inspektor | 355B | 32 47 85 313 |
Lewkowicz | Karina | Wydział Architektury | inspektor | 353B | 32 47 85 119 |
Łasocha | Izabela | Wydział Architektury | inspektor | 352B | 32 47 85 277 |
Mirecka | Barbara | Wydział Architektury | naczelnik wydziału | 351B | 32 47 85 274 |
Polnik | Weronika | Wydział Architektury | inspektor | 355B | 32 47 85 313 |
Rodziewicz | Katarzyna | Wydział Architektury | inspektor | 353B | 32 47 85 119 |
Wardenga | Bożena | Wydział Architektury | inspektor | 354B | 32 47 85 275 |
Krentusz | Katarzyna | Wydział Architektury | podinspektor | 352B | 32 47 85 277 |
Fluder | Beata | Wydział Budżetu | inspektor | 266B | 32 47 85 271 |
Grabiec | Małgorzata | Wydział Budżetu | podinspektor | 266B | 32 47 85 271 |
Kozyra | Barbara | Wydział Budżetu | inspektor | 265B | 32 47 85 330 |
Grzesiak | Agnieszka | Wydział Budżetu | inspektor | 267B | 32 47 85 343 |
Malik | Monika | Wydział Budżetu | inspektor | 264B | 32 47 85 282 |
Klimek-Kulas | Beata | Wydział Budżetu | inspektor | 266B | 32 47 85 271 |
Poznańska | Joanna | Wydział Budżetu | inspektor | 264B | 32 47 85 263 |
Prątnicka | Katarzyna | Wydział Budżetu | zastępca skarbnika | 263B | 32 47 85 225 |
Sztymelska | Mariola | Wydział Budżetu | inspektor | 264B | 32 47 85 263 |
Wasilewska | Justyna | Wydział Budżetu | inspektor | 265B | 32 47 85 330 |
Wicik | Honorata | Wydział Budżetu | kierownik referatu | 265B | 32 47 85 330 |
Kościelna-Wiercioch | Anna | Biuro Rzecznika Konsumentów | inspektor | 456B | 32 47 85 157 |
Stelmach | Ewelina | Biuro Rzecznika Konsumentów | miejski rzecznik konsumentów | 457B | 32 47 85 351 |
Bąk | Agnieszka | Biuro Rady Miasta | inspektor | 125A | 32 47 85 256 |
Dulewicz | Monika | Biuro Rady Miasta | inspektor | 125A | 32 47 85 256 |
Kogut | Alicja | Biuro Rady Miasta | inspektor | 125A | 32 47 85 256 |
Madera | Barbara | Biuro Rady Miasta | naczelnik biura | 126A | 32 47 85 210 |
Sieńko | Aleksandra | Biuro Rady Miasta | referent | 125A | 32 47 85 256 |
Gajek | Zbigniew | Biuro ds. Zarządzania Jakością | Starszy inspektor ds. BHP | 454B | 32 47 85 161 |
Abrahamczyk | Katarzyna | Biuro ds. Zarządzania Jakością | inspektor | 451B | 32 47 85 156 |
Jankowska | Renata | Biuro ds. Zarządzania Jakością | inspektor | 454B | 32 47 85 159 |
Marzańska | Ksenia | Biuro ds. Zarządzania Jakością | inspektor | 451B | 32 47 85 156 |
Wołczańska | Katarzyna | Biuro ds. Zarządzania Jakością | naczelnik biura | 452B | 32 47 85 174 |
Chodakowska | Barbara | Biuro Zamówień Publicznych | naczelnik biura | 304A | 32 47 85 133 |
Czekajło | Magdalena | Biuro Zamówień Publicznych | inspektor | 519A | 32 47 85 169 |
Gibas-Piasecka | Anita | Biuro Zamówień Publicznych | inspektor | 519A | 32 47 85 163 |
Grabiec | Dominika | Biuro Zamówień Publicznych | inspektor | 513A | 32 47 85 302 |
Miszczyk | Ilona | Biuro Zamówień Publicznych | inspektor | 519A | 32 47 85 169 |
Potępa | Ewelina | Biuro Zamówień Publicznych | podinspektor | 519A | 32 47 85 196 |
Karwot | Aneta | Wydział Organizacyjny | referent | ||
Sierny | Dorota | Biuro Zamówień Publicznych | podinspektor | 519A | 32 47 85 302 |
Sobczak | Marta | Biuro Zamówień Publicznych | zastępca naczelnika | 519A | 32 47 85 163 |
Uss | Olga | Biuro Zamówień Publicznych | inspektor | 513A | 32 47 85 168 |
Więsek | Adrianna | Biuro Zamówień Publicznych | podinspektor | 513A | 32 47 85 168 |
Masarczyk | Beata | Wydział Dialogu Społecznego | inspektor | 304A | 32 47 85 135 |
Matacz | Patrycja | Wydział Dialogu Społecznego | podinspektor | 319A | 32 47 85 347 |
Więckowska | Barbara | Wydział Dialogu Społecznego | naczelnik wydziału | 309A | 32 47 85 349 |
Wituła | Katarzyna | Wydział Dialogu Społecznego | podinspektor | 304A | 32 47 85 135 |
Jędrzejczyk | Gabriela | Wydział Edukacji | podinspektor | ||
Buczkowska | Katarzyna | Wydział Edukacji | inspektor | 403A | 32 47 85 316 |
Dudacy | Monika | Wydział Edukacji | naczelnik | 405A | 32 47 85 286 |
Firla | Beata | Wydział Edukacji | inspektor | 419A | 32 47 85 131 |
Jaroszewska-Bajorek | Lucyna | Wydział Edukacji | inspektor | 421A | 32 47 85 276 |
Lis | Grażyna | Wydział Edukacji | podinspektor | ||
Kasperska | Agata | Wydział Edukacji | inspektor | 420A | 32 47 85 246 |
Konopka | Krystyna | Wydział Edukacji | zastępca naczelnika | 421A | 32 47 85 108 |
Rużańska | Martyna | Wydział Edukacji | inspektor | 407A | 32 47 85 348 |
Sarnecka-Bębenek | Aleksandra | Wydział Edukacji | inspektor | 419A | 32 47 85 171 |
Myśliwiec | Dominika | Wydział Edukacji | podinspektor | 422A | 32 47 85 251 |
Soremska | Magdalena | Wydział Edukacji | inspektor | 422A | 32 47 85 251 |
Wolińska | Katarzyna | Wydział Edukacji | inspektor | 420A | 32 47 85 374 |
Lotko | Daria | Wydział Edukacji | podinspektor | 404A | 32 47 85 206 |
Cieślik | Anna | Wydział Funduszy Pomocowych | inspektor | 318A | 32 47 85 127 |
Czułyt | Beata | Wydział Funduszy Pomocowych | kierownik referatu | 318A | 32 47 85 127 |
Domagała | Michał | Wydział Funduszy Pomocowych | naczelnik wydziału | 320A | 32 47 85 224 |
Kupczak | Barbara | Wydział Funduszy Pomocowych | inspektor | 322A | 32 47 85 173 |
Kuta | Marzena | Wydział Funduszy Pomocowych | inspektor | 317A | 32 47 85 229 |
Kalinowska | Nikola | Wydział Dialogu Społecznego | referent | 319A | 32 47 85 347 |
Sitek | Gabriela | Wydział Funduszy Pomocowych | inspektor | 321A | 32 47 85 126 |
Tyman | Hanna | Wydział Funduszy Pomocowych | inspektor | 321A | 32 47 85 126 |
Zacierka | Agnieszka | Wydział Funduszy Pomocowych | podinspektor | 317A | 32 47 85 229 |
Białożyt | Monika | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 361B | 32 47 85 280 |
Bober | Katarzyna | Wydział Geodezji i Kartografii | starszy geodeta | 361B | 32 47 85 280 |
Długosz | Jacek | Wydział Geodezji i Kartografii | starszy geodeta | 368B | 32 47 85 283 |
Zaremba | Elżbieta | Wydział Geodezji i Kartografii | podinspektor | 360B | 32 47 85 268 |
Żukowska | Katarzyna | Wydział Geodezji i Kartografii | podinspektor | 358B | 32 47 85 278 |
Kmita | Jacek | Wydział Geodezji i Kartografii | naczelnik wydziału | 362B | 32 47 85 319 |
Kondziołka | Grzegorz | Wydział Geodezji i Kartografii | starszy geodeta | 367B | 32 47 85 320 |
Motyl | Radomir | Wydział Geodezji i Kartografii | kierownik referatu | 359B | 32 47 85 175 |
Nurzyńska | Marta | Wydział Geodezji i Kartografii | kierownik referatu | 366B | 32 47 85 184 |
Orłowska | Ewa | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 368B | 32 47 85 283 |
Szymiczek | Sandra | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 365B | 32 47 85 279 |
Szymoszek | Roksana | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 365B | 32 47 85 279 |
Jarzyna | Alicja | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 360B | 32 47 85 268 |
Witoszek | Malwina | Wydział Geodezji i Kartografii | inspektor | 358B | 32 47 85 278 |
Bromińska | Anna | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 410A | 32 47 85 398 |
Adamowicz | Marta | Wydział Gospodarki Komunalnej | referent | 401A | 32 47 85 396 |
Lebdowicz | Zuzanna | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 413A | 32 47 85 388 |
Pacer | Angelika | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 415A | 32 47 85 397 |
Draniczarek | Anna | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 415A | 32 47 85 397 |
Kania | Beata | Wydział Gospodarki Komunalnej | kierownik referatu | 417A | 32 47 85 107 |
Pokrywka | Patrycja | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 417A | 32 47 85 107 |
Rośczak | Anna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | stanowisko nr 3 sala obsługi | 32 47 85 104 |
Sitek-Szatkowska | Bogumiła | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 414A | 32 47 85 195 |
Sojka-Lęga | Anna | Wydział Gospodarki Komunalnej | kierownik referatu | 410A | 32 47 85 398 |
Kujawiak | Iwona | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 416A | 32 47 85 395 |
Labza | Anna | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 401A | 32 47 85 396 |
Szweda | Jolanta | Wydział Gospodarki Komunalnej | kierownik referatu | 413A | 32 47 85 388 |
Tatarczyk | Justyna | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 402A | 32 47 85 396 |
Uchto | Honorata | Wydział Gospodarki Komunalnej | naczelnik wydziału | 418A | 32 47 85 145 |
Naklicka | Anna | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 416A | 32 47 85 395 |
Pęksa | Michalina | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 402A | 32 47 85 396 |
Bienert | Robert | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | konserwator | ||
Bogocz | Mirosława | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | główny specjalista | 555B | 32 47 85 306 |
Skuza | Arkadiusz | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 556A | 32 47 85 299 |
Cybulska | Ewelina | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 555B | 32 47 85 237 |
Flak | Wojciech | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 559B | 32 47 85 137 |
Fojcik | Lucyna | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 562B | 32 47 85 132 |
Kominek | Dominika | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 562B | 32 47 85 334 |
Kwolczak | Konrad | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 558B | 32 47 85 382 |
Pawłowska | Urszula | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | kierownik referatu | 555B | 32 47 85 301 |
Pielesz | Aleksandra | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 401A | 32 47 85 396 |
Piechaczek | Jarosław | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | naczelnik wydziału | 554B | 32 47 85 294 |
Pierchała | Iwona | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | referent | 553B | 32 47 85 317 |
Samlik | Roman | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | konserwator | ||
Siedlecki | Marcin | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | główny specjalista | 555B | 32 47 85 176 |
Skwark | Małgorzata | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 553B | 32 47 85 170 |
Studnik-Zabrzewska | Beata | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 557B | 32 47 85 311 |
Sygnarska | Beata | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | kierownik referatu | 555B | 32 47 85 114 |
Tylkowska | Zdzisława | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | podinspektor | 562B | 32 47 85 215 |
Uryszek | Mariusz | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | konserwator | ||
Zamszyn-Obszańska | Natalia | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 562B | 32 47 85 383 |
Zarzycka | Ewa | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 559B | 32 47 85 236 |
Zarzycka | Mirosława | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | kierownik referatu | 559B | 32 47 85 304 |
Kolanowski | Damian | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | zastępca naczelnika | 555B | 32 47 85 331 |
Kuźma | Urszula | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | główny specjalista | 555B | 32 47 85 331 |
Szulik | Olga | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | główny specjalista | 557B | 32 47 85 311 |
Szyndera | Dorota | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 556B | 32 47 85 307 |
Szłyk | Wiktoria | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 557B | 32 47 85 307 |
Karwot | Janusz | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | główny specjalista | 556B | 32 47 85 314 |
Hildebrand | Paulina | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | podinspektor | st. 13 | 32 47 85 368 |
Kijas | Angelika | Wydział Informacji i Promocji | podinspektor | 107A | 32 47 85 138 |
Stonio | Marta | Wydział Informacji i Promocji | pomoc administracyjna | 107A | 32 47 85 138 |
Glądała | Dominika | Wydział Informacji i Promocji | naczelnik wydziału | 116A | 32 47 85 339 |
Kulbat | Paulina | Wydział Informacji i Promocji | podinspektor | 107A | 32 47 85 166 |
Orszulik | Justyna | Wydział Informacji i Promocji | inspektor | 116A | 32 47 85 240 |
Małgorzata | Krzeszkiewicz | Wydział Informacji i Promocji | rzecznik prasowy | 116A | 32 47 85 240 |
Harlender | Andrzej | Wydział Informatyki | inspektor | 310A | 32 47 85 245 |
Kawa | Krzysztof | Wydział Informatyki | inspektor | 316A | 33 47 85 254 |
Klimala | Mirosław | Wydział Informatyki | naczelnik wydziału | 314A | 32 47 85 258 |
Lipus | Janusz | Wydział Informatyki | główny analityk sieci | 316A | 32 47 85 254 |
Mikulewicz | Marta | Wydział Informatyki | inspektor | 310A | 32 47 85 245 |
Stefańczyk | Agnieszka | Wydział Informatyki | inspektor | 310A | 32 47 85 248 |
Więcek | Tadeusz | Wydział Informatyki | główny administrator | 310A | 32 47 85 248 |
Wolny | Grzegorz | Wydział Informatyki | inspektor | 315A | 32 47 85 346 |
Ciałoń | Grażyna | Wydział Kontrolii Audytu Wewnętrznego | inspektor | 517A | 32 47 85 359 |
Gadawska | Katarzyna | Wydział Kontrolii Audytu Wewnętrznego | inspektor | 517A | 32 47 85 359 |
Marszałek | Agnieszka | Wydział Kontrolii Audytu Wewnętrznego | naczelnik wydziału | 518A | 32 47 85 328 |
Matlas | Ewa | Wydział Kontrolii Audytu Wewnętrznego | inspektor | 516A | 32 47 85 155 |
Pyrtek | Edyta | Wydział Kontrolii Audytu Wewnętrznego | audytor wewnętrzny | 516A | 32 47 85 155 |
Albrecht | Monika | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 163B | 32 47 85 226 |
Bołoz | Magdalena | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 162B | 32 47 85 261 |
Gajer | Roksana | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 260B | 32 47 85 380 |
Hadalski | Krzysztof | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 260B | 32 47 85 380 |
Jaworska | Beata | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 163B | 32 47 85 226 |
Kaczmarska-Kuczera | Ewa | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 259B | 32 47 85 113 |
Kisza | Edyta | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 162B | 32 47 85 261 |
Kryst | Marzena | Wydział Księgowości Budżetowej | naczelnik wydziału | 164B | 32 47 85 185 |
Moczała | Lucyna | Wydział Księgowości Budżetowej | kierownik referatu | 260B | 32 47 85 380 |
Mogilnicka | Małgorzata | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 160B | 32 47 85 315 |
Pruc | Jolanta | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 160B | 32 47 85 315 |
Rolnicka | Katarzyna | Wydział Księgowości Budżetowej | kierownik referatu | 161B | 32 47 85 222 |
Stawiarz-Partyka | Wioletta | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 162B | 32 47 85 261 |
Tyc | Klaudia | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 160B | 32 47 85 315 |
Mika-Szulik | Michalina | Wydział Księgowości Budżetowej | podinspektor | 163B | 32 47 85 226 |
Skorulska | Maria | Wydział Księgowości Budżetowej | inspektor | 160B | 32 47 85 315 |
Jurkowska | Anna | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | referent | 204A | 32 47 85 117 |
Swaczyj-Szmuk | Elżbieta | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | inspektor | 204A | 32 47 85 117 |
Gutowska | Ewa | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | naczelnik wydziału | 203A | 32 47 85 151 |
Hatała | Wiktoria | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | referent | 206A | 32 47 85 241 |
Strawczyńska | Monika | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | referent | 205A | 32 47 85 241 |
Ostapińska | Paulina | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | inspektor | 204A | 32 47 85 117 |
Kłaptocz | Agnieszka | Wydział Kultury, Sportu i Turystyki | referent | 206A | 32 47 85 335 |
Ciszewska | Gabriela | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 461B | 32 47 85 244 |
Deberna-Sławek | Justyna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 459B | 32 47 85 308 |
Feczko | Lucyna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 459B | 32 47 85 160 |
Gorczyca | Krzysztof | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 460B | 32 47 85 228 |
Gorzelak | Joanna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | kierownik referatu | 462B | 32 47 85 109 |
Wilk | Magdalena | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 458B | 32 47 85 165 |
Haśkiewicz | Mirosława | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 468B | 32 47 85 189 |
Jankowski | Tomasz | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 460B | 32 47 85 180 |
Jańczyk | Roksana | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | podinspektor | 461B | 32 47 85 158 |
Kapała | Magdalena | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | kierownik referatu | 466B | 32 47 85 272 |
Kowol | Renata | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 465B | 32 47 85 123 |
Kranc | Anna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | podinspektor | 464B | 32 47 85 183 |
Maciończyk | Katarzyna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 467B | 32 47 85 122 |
Pająk | Daria | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | referent | 469B | 32 47 85 273 |
Salach | Magdalena | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | podinspektor | 458B | 32 47 85 124 |
Saługa | Marzena | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 469B | 32 47 85 192 |
Smolińska | Anna | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 465B | 32 47 85 269 |
Szulik | Wioletta | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | podinspektor | 468B | 32 47 85 189 |
Kolorz-Sajdak | Beata | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | inspektor | 460B | 32 47 85 228 |
Pukowiec | Klaudia | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | referant | 469B | 32 47 85 273 |
Staszczyk | Bożena | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | podinspektor | 464B | 32 47 85 139 |
Zarzycki | Daniel | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | naczelnik wydziału | 463B | 32 47 85 385 |
Pietrzyk | Dominika | Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego | referent | 467B | 32 47 85 122 |
Arciszewski | Rafał | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | kierownik referatu | 018A | 32 47 85 153 |
Brachman | Roksana | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 156B | 32 47 85 102 |
Buk | Izabela | Wydział Organizacyjny | referent | 121A | 32 47 85 232 |
Dębowy | Justyna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | kierownik referatu | 153B | 32 47 85 243 |
Domagała | Paulina | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 153B | 32 47 85 257 |
Fotyga | Iwona | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | st. 8 | 32 47 85 105 |
Wilk | Maria | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 016A | 32 47 85 217 |
Guzy | Katarzyna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | st. 7 | 32 47 85 363 |
Hanusek | Mariola | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 014A | 32 47 85 218 |
Horak-Mazur | Anna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | kierownik referatu | 015A | 32 47 85 125 |
Ignacek | Anna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 013A | 32 47 85 221 |
Kapol-Famulska | Anna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | kierownik referatu | 158B | 32 47 85 262 |
Kohut | Piotr | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | naczelnik wydziału | 008A | 32 47 85 393 |
Matuła | Anna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 153B | 32 47 85 289 |
Mitko | Wiesława | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 167A | 32 47 85 356 |
Momot | Agnieszka | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 017A | 32 47 85 152 |
Pawełczyk | Beata | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 016A | 32 47 85 217 |
Putkowska | Urszula | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | st. 12 | 32 47 85 367 |
Raźniewska | Jolanta | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 017A | 32 47 85 152 |
Roś | Beata | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 158B | 32 47 85 242 |
Szumlańska | Anna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 013A | 32 47 85 221 |
Chmielowiec-Kaszak | Anita | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 014A | 32 47 85 218 |
Waligóra | Marta | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | kierownik referatu | st. 14 | 32 47 85 172 |
Wójtowicz | Karina | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | 158B | 32 47 85 242 |
Wronisz | Katarzyna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | inspektor | st. 12 | 32 47 85 367 |
Kałuszka | Paulina | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | referent | st. 13 | 32 47 85 368 |
Czernecka-Szyszko | Katarzyna | Wydział Spraw Obywatelskich i Komunikacji | podinspektor | st. 10 | 32 47 85 365 |
Baran | Lilla | Wydział Organizacyjny | inspektor | 119A | 32 47 85 310 |
Basiura | Marek | Wydział Organizacyjny | podinspektor | 065B | 32 47 85 197 |
Bazgier | Agnieszka | Wydział Organizacyjny | inspektor | 058B | 32 47 85 353 |
Boksa | Aneta | Wydział Organizacyjny | inspektor | 121A | 32 47 85 232 |
Czakon | Jolanta | Wydział Organizacyjny | inspektor | 122A | 32 47 85 136 |
Donder | Ewa | Wydział Organizacyjny | inspektor | 202A | 32 47 85 336 |
Flak | Anna | Wydział Organizacyjny | starszy archiwista | 001A | 32 47 85 116 |
Gawełczyk | Wiesław | Wydział Organizacyjny | inspektor | 065B | 32 47 85 197 |
Greń | Adam | Wydział Organizacyjny | inspektor | 065B | 32 47 85 197 |
Kała | Anna | Wydział Organizacyjny | inspektor | 105A | 32 47 85 250 |
Karzełek | Izabela | Wydział Organizacyjny | inspektor | 114A | 32 47 85 220 |
Kiełkowska | Renata | Wydział Organizacyjny | inspektor | 122A | 32 47 85 136 |
Kisała | Beata | Wydział Organizacyjny | inspektor | 020A | 32 47 85 212 |
Mura-Lukasek | Wioleta | Wydział Organizacyjny | kierownik referatu | 059B | 32 47 85 252 |
Musioł | Marta | Wydział Organizacyjny | inspektor | 059B | 32 47 85 357 |
Opasińska | Elżbieta | Wydział Organizacyjny | podinspektor | st.1 | 32 47 85 211 |
Piechowicz | Irmina | Wydział Organizacyjny | pomoc administracyjna | 001A | 32 47 85 100 |
Pieter | Anna | Wydział Organizacyjny | starsza telefonistka | 001A | 32 47 85 100 |
Płoska | Barbara | Wydział Organizacyjny | inspektor | 057B | 32 47 85 266 |
Siwek | Martyna | Wydział Organizacyjny | podinspektor | 121A | 32 47 85 232 |
Tabor | Beata | Wydział Organizacyjny | inspektor | 058B | 32 47 85 353 |
Tonasko | Anna | Wydział Organizacyjny | inspektor | 202A | 32 47 85 336 |
Ulbrych | Marcelina | Wydział Organizacyjny | inspektor | 020A | 32 47 85 212 |
Wacławik | Grzegorz | Wydział Organizacyjny | kierownik referatu | 103A | 32 47 85 247 |
Wiśniewska | Urszula | Wydział Organizacyjny | inspektor | 117A | 32 47 85 230 |
Wojciech | Justyna | Wydział Organizacyjny | kierownik referatu | 021A | 32 47 85 194 |
Zbrońska | Marzena | Wydział Organizacyjny | naczelnik wydziału | 054B | 32 47 85 150 |
Janowska | Ewa | Wydział Organizacyjny | inspektor | 058B | 32 47 85 353 |
Praciak | Lidia | Wydział Organizacyjny | referent | 059B | 32 47 85 357 |
Jeleń | Justyna | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | kierownik referatu | 509A | 32 47 85 326 |
Kaszak | Aleksander | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | inspektor | 513A | 32 47 85 149 |
Kocur | Grzegorz | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | inspektor | 512A | 32 47 85 321 |
Marzańska | Karolina | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | inspektor | 511A | 32 47 85 219 |
Mączka | Krzysztof | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | kierownik referatu | 515A | 32 47 85 323 |
Kapica | Anita | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | podinspektor | 514A | 32 47 85 202 |
Rogala | Mariusz | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | naczelnik wydziału | 510A | 32 47 85 287 |
Seremet | Sylwia | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | inspektor | 515A | 32 47 85 322 |
Garlińska | Edyta | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | podinspektor ekodoradca | 509A | 32 47 85 191 |
Stożek | Urszula | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | inspektor | 511A | 32 47 85 148 |
Urbański | Tomasz | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | kierownik referatu | 512A | 32 47 85 325 |
Maziarz | Patrycjusz | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | podinspektor | 509A | 32 47 85 182 |
Golba | Sabina | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | podinspektor | 510A | 32 47 85 318 |
Strzemecka | Aleksandra | Wydział Podatków i Opłat | naczelnik wydziału | 255B | 32 47 85 344 |
Smuda | Monika | Wydział Podatków i Opłat | podinspektor | 253B | 32 47 85 270 |
Wasilewska | Justyna | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 256B | 32 47 85 118 |
Broja | Monika | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 262B | 32 47 85 293 |
Lubszczyk | Andrea | Wydział Księgowości Budżetowej | referent | 162B | 32 47 85 261 |
Busz | Karina | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 261B | 32 47 85 281 |
Danilczuk | Barbara | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 254B | 32 47 85 223 |
Folwarczny | Aleksandra | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 258B | 32 47 85 227 |
Gawron | Krzysztof | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 258B | 32 47 85 227 |
Gorska | Renata | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 166B | 32 47 85 285 |
Ficek | Żaneta | Wydział Podatków i Opłat | podinspektor | 262B | 32 47 85 293 |
Hasik-Dziergas | Agnieszka | Wydział Podatków i Opłat | młodszy referent | ||
Krupa | Barbara | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 252B | 32 47 85 259 |
Kustos | Sylwia | Wydział Podatków i Opłat | podinspektor | 258B | 32 47 85 227 |
Ligarska-Rzeszowska | Beata | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 256B | 32 47 85 118 |
Maj | Wioleta | Wydział Podatków i Opłat | kierownik referatu | 252B | 32 47 85 259 |
Matusiak | Małgorzata | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 257B | 32 47 85 164 |
Rojek | Wioleta | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 257B | 32 47 85 164 |
Rudzka | Barbara | Wydział Podatków i Opłat | kierownik referatu | 166B | 32 47 85 285 |
Siekaniec | Marek | Wydział Podatków i Opłat | kierownik referatu | 261B | 32 47 85 281 |
Siwoń | Beata | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 253B | 32 47 85 270 |
Szczepaniak | Katarzyna | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 253B | 32 47 85 178 |
Świerk | Gabriela | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 256B | 32 47 85 327 |
Wawryka | Agata | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 257B | 32 47 85 164 |
Wiraszka | Barbara | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 252B | 32 47 85 259 |
Wójs | Sylwia | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 252B | 32 47 85 259 |
Sedlaczek | Agnieszka | Wydział Podatków i Opłat | podinspektor | 254B | 32 47 85 223 |
Hetman | Anna | Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój | Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój | 114A | 32 47 85 220 |
Matysik | Grażyna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 165B | 32 47 85 371 |
Butelo | Beata | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | kierownik referatu | 213A | 32 47 85 216 |
Cisak | Ewelina | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 213A | 32 47 85 188 |
Cisek | Joanna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | naczelnik wydziału | 215A | 32 47 85 333 |
Koniusz | Iwona | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | referent | 207A | 32 47 85 249 |
Greń | Agnieszka | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 207A | 32 47 85 249 |
Gruner | Patrycja | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 214A | 32 47 85 214 |
Gryczka | Joanna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 214A | 32 47 85 214 |
Kluba | Jolanta | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | kierownik referatu | 218A | 32 47 85 391 |
Popiołek | Aneta | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 217A | 32 47 85 381 |
Staszków | Grażyna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | inspektor | 216A | 32 47 85 371 |
Maroszek | Martyna | Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej | referent | st. 3 | 32 47 85 104 |
Kucia | Krzysztof | Sekretarz Miasta | sekretarz miasta | 105A | 32 47 85 250 |
Holesz | Dariusz | Skarbnik Miasta | skarbnik miasta | 268B | 32 47 85 260 |
Adynkiewicz-Piragas | Lucyna | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | 3A | 32 47 85 101 |
Czyżnik-Sentkowska | Monika | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy strażnik | ||
Gatner | Sylwia | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy strażnik | ||
Bojarska | Dorota | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | 305A | 32 47 85 309 |
Śmietana | Bogusława | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | podinspektor | 305A | 32 47 85 309 |
Domaszk | Paweł | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy strażnik | ||
Kłosok | Katarzyna | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy specjalista | ||
Bogusz | Dawid | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy strażnik | ||
Drążkowski | Grzegorz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | 14A | 32 47 85 290 |
Figaś | Krzysztof | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | 11A | 32 47 85 253 |
Francuz | Jędrzej | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | ||
Hoszycki | Marcin | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | strażnik | ||
Gładecka | Dorota | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | kierownik referatu | 3A | 32 47 85 101 |
Ilmak | Joanna | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | zastępca komendanta | 10A | 32 47 85 111 |
Janowski | Arkadiusz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Jaromin | Piotr | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | 14A | 32 47 85 290 |
Jarzyna | Monika | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | podinspektor | 7A | 32 47 85 162 |
Juraszczyk | Artur | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy inspektor | 14A | 32 47 85 290 |
Kijak | Artur | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | kierownik referatu | 14A | 32 47 85 340; 32 47 85 290 |
Kościuk | Damian | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy specjalista | 7A | 32 47 85 162 |
Kurasz | Dariusz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy specjalista | ||
Malinowski | Andrzej | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | 14A | 32 47 85 290 |
Michalik | Krystyna | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | młodszy strażnik | ||
Osipowski | Adam | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Osóbka | Grzegorz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | komendant Straży Miejskiej | 9A | 32 47 85 300 |
Bronikowska | Natalia | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | aplikant | ||
Król | Magdalena | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | 8A | 32 47 85 288 |
Pater | Sylwia | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | 305A | 32 47 85 309 |
Pater | Tomasz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | inspektor | 306A | 32 47 85 305 |
Piwiszkis | Barbara | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | strażnik | ||
Rokowski | Jerzy | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Salamon | Andrzej | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Stępień | Krzysztof | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Szymański | Jacek | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | specjalista | ||
Śmieja | Tomasz | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | 14A | 32 47 85 290 |
Zagórski | Robert | Straż Miejska - Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | starszy inspektor | ||
Młynarczuk | Alicja | Straż Miejska, Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne | aplikant | ||
Kędzierski | Piotr | Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora | zastępca naczelnika | 102A | 32 47 85 181 |
Kłos | Małgorzata | Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora | referent | 102A | |
Starzyk | Kinga | Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora | podinspektor | 102A | |
Pabich | Agnieszka | Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora | naczelnik wydziału | 102A | 32 47 85 390 |
Bajgrowicz | Barbara | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 374 |
Gatner-Piekar | Beata | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | naczelnik wydziału | ul. Zielona | 32 44 02 310 |
Głogowska | Izabela | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | podinspektor | ul. Zielona | 32 44 02 382 |
Gorzycka | Anna | Wydział Podatków i Opłat | inspektor | 253B | 32 47 85 270 |
Jarzyna | Alicja | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 372 |
Jergas | Aleksandra | Wydział Gospodarki Komunalnej | inspektor | 413A | 32 47 85 387 |
Kowalska | Anna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 390 |
Kula | Monika | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | kierownik referatu ds. świadczeń alimentacyjnych | ul. Zielona | 32 44 02 378 |
Krupa | Marzanna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | referent | ul. Zielona | 32 44 02 384 |
Mach | Renata | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 375 |
Mitko | Agnieszka | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 316 |
Moskwa | Aleksandra | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | podinspektor | ul. Zielona | 32 44 02 313 |
Mrowiec | Marzena | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 371 |
Mrzygłód | Edyta | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 313 |
Musioł-Warlewska | Katarzyna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 381 |
Okapiec-Krawczyk | Katarzyna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 390 |
Pająk | Aneta | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | kierownik referatu ds. świadczeń wychowawczych | ul. Zielona | 32 44 02 311 |
Rduch | Joanna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 312 |
Siegmund | Jolanta | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 371 |
Rotkegel | Agnieszka | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjncyh | referent | ul. Zielona | |
Strońska | Sylwia | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | pomoc administracyjna | ul. Zielona | 32 44 02 381 |
Szypuła | Joanna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 370 |
Śmietana | Bogusława | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | referent | ul. Zielona | 32 44 02 374 |
Śrębowata | Katarzyna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 376 |
Tkocz | Joanna | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 316 |
Tyniec | Natalia | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | inspektor | ul. Zielona | 32 44 02 376 |
Werner | Monika | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | kierownik referatu ds. świadczeń rodzinnych | ul. Zielona | 32 44 02 391 |
Palczewska | Ewelina | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | pomoc administracyjna | ul. Zielona | 32 44 02 381 |
Grabowska | Agata | Wydział Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych | referent | ul. Zielona | 32 44 02 381 |
Błaszkiewicz | Jolanta | Urząd Stanu Cywilnego | zastępca kierownika | ul. Zielona 20B | 32 47 85 453 |
Kończal | Sabina | Urząd Stanu Cywilnego | inspektor | ul. Zielona 20B | 32 47 85 454 |
Kwoka | Kornelia | Urząd Stanu Cywilnego | inspektor | ul. Zielona 20B | 32 47 85 452 |
Matuszyńska | Sylwia | Urząd Stanu Cywilnego | referent | ul. Zielona 20B | |
Mazur | Marek | Urząd Stanu Cywilnego | kierownik USC | ul. Zielona 20B | 32 47 85 450 |
Pala | Magdalena | Wydział Gospodarki Komunalnej | podinspektor | 414A | 32 47 85 292 |
Stolińska | Ewelina | Urząd Stanu Cywilnego | zastępca kierownika USC | ul. Zielona 20B | 32 47 85 451 |
Cichowicz | Robert | II zastępca prezydenta miasta | II zastępca prezydenta miasta | 119A | 32 47 85 310 |
Foksowicz | Roman | I zastępca prezydenta miasta | I zastępca prezydenta miasta | 117A | 32 47 85 230 |
Saltarius | Sławomir | Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa | podinspektor | 514A | 32 47 85 202 |
Smoleń | Jan | Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji | inspektor | 555B | 32 47 85 312 |