Dla mieszkańca

Kontakt

Kontakt

Na wszelkie pytania związane z procedurą Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego odpowiedzi udzielają pracownicy Wydziału Dialogu Społecznego:

Barbara Więckowska – Naczelnik Wydziału
32 47 85 349, bwieckowska@remove-this.um.jastrzebie.pl

Patrycja Matacz – Podinspektor
32 47 85 347, pmatacz@remove-this.um.jastrzebie.pl

W sprawach związanych z możliwością realizacji pomysłów inwestycyjnych informacji udzielają pracownicy:

Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji:
- oświetlenie – Franciszek Bernas – Główny specjalista
32 47 85 147, fbernas@remove-this.um.jastrzebie.pl
- remonty, chodniki – Beata Sygnarska – Kierownik referatu
32 47 85 114, bsygnarska@remove-this.um.jastrzebie.pl
- place zabaw, mała architektura – Beata Tąta – Inspektor
32 47 85 303, btata@remove-this.um.jastrzebie.pl
- budownictwo ogólne - Maria Grządziel-Gawełczyk – Kierownik referatu
32 47 85 314, mggawelczyk@remove-this.um.jastrzebie.pl
- sprawy inne – sekretariat
32 47 85 170

W sprawach projektów związanychz gospodarką komunalną informacji udziela pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej:

Jolanta Szweda – Kierownik Referatu
32 47 85 388, jszweda@remove-this.um.jastrzebie.pl

W sprawach związanych z kulturą, sportem i turystyką informacji udziela pracownik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki:

Ewa Gutowska – Naczelnik wydziału
32 47 85 335, egutowska@remove-this.um.jastrzebie.pl

W sprawach projektów związanych z edukacją informacji udzielają pracownicy Wydziału Edukacji:

Monika Dudacy – Zastępca Naczelnika
32 47 85 374, mdudacy@remove-this.um.jastrzebie.pl
Martyna Rużańska – Inspektor
32 47 85 348, mruzanska@remove-this.um.jastrzebie.pl

 

W sprawach związanych ekorozwojem informacji udziela pracownik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa:

Justyna Jeleń – Kierownik referatu
32 47 85 326, jjelen@remove-this.um.jastrzebie.pl 

W sprawach związanych z obiektami Miejskiego Zarządu Nieruchomości informacji udziela:

Stępień Aleksandra – Kierownik Działu Administrowania Nieruchomościami i Analiz Mediów
32 47 87 018, astepien@remove-this.mznjastrzebie.pl

W sprawach związanych z Jastrzębskim Zakładem Komunalny informacji udziela:
Marek Krakowski – Dyrektor
32 47 51 495, wew. 28, sekretariat@remove-this.jzk.jastrzebie.pl

W sprawach własności terenów informacji udziela pracownik Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego:
Joanna Gorzelak – Kierownik referatu
32 47 85 109, jgorzelak@remove-this.um.jastrzebie.pl

W sprawach związanych z planem zagospodarowania przestrzennego informacji udziela pracownik Wydziału Architektury:
Karina Lewkowicz – Inspektor
32 47 85 119, klewkowicz@remove-this.um.jastrzebie.pl

Polecamy