Strefa biznesu

"Jasne, że Jastrzębie" - kupuj lokalnie!

Codzienne, drobne decyzje mogą stać się nieocenionym wsparciem dla firm działających w naszym mieście. W ich znalezieniu pomoże akcja "Jasne, że Jastrzębie".

Na faceboookowym profilu zbierać będziemy oferty sklepikarzy, rzemieślników, usługodawców, restauratorów i producentów, funkcjonujących w Jastrzębiu-Zdroju. Wszystko po to, by łatwiej było odnaleźć małe, lokalne firmy. Nawet najdrobniejsze zakupy czy zamówienia mogą mieć wpływ na ich utrzymanie.

–   W tym trudnym i zaskakującym dla nas wszystkim okresie pomóżmy przetrwać naszaym lokalnym przedsiębiorcom: sklepikarzom, restauratorom, usługodawcom czy rzemieślnikom. Wystarczy, że część codziennych zakupów zrobicie właśnie u nich, jedzenie zamówicie w jednej z jastrzębskich restauracji, a zamiast odwoływać wizytę w salonie kosmetycznym – przełożycie ją. Kupując on-line, sprawdźcie, czy firma jest z Jastrzębia-Zdroju. Planując remont domu czy mieszkania, zarezerwujcie ekipę już teraz, a sprzęty i materiały do tego potrzebne zamówicie w jednym z lokalnych zakładów czy sklepów. Tych kilka zmian w codziennej rutynie może mieć niebagatelny wpływ na naszą wspólną przyszłość

– prezydent Anna Hetman.

Fanpage "Jasne, że Jastrzębie" można znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/Jasne-że-Jastrzębie-112240907025173

Przedsiębiorcy, którzy chcą uczestniczyć w akcji, powinni przesłać swoją ofertę (opis działalności, godziny otwarcia, zdjęcie lub logo i dane adresowe) na adres: jasne@um.jastrzebie.pl.

Telefon kontaktowy: 32 47 85 146 lub 32 47 85 181.

Polecamy