Dla mieszkańca

Akcja "TVN Pomagajmy Sobie"

Od poniedziałku 18 stycznia na terenie ogrzewalni funkcjonariusze Straży Miejskiej koordynują akcję wydawania posiłków pośród osób bezdomnych.

Zdjęcie przedstawia Strażnika Miejskiego niosącego pojemnik z żywnością.

Przez dwa tygodnie osoby dotknięte problemem bezdomności otrzymywać będą ciepły, dwudaniowy obiad. Fundatorem projektu jest fundacja „TVN Pomagajmy Sobie” realizująca zadanie w porozumieniu ze Śląskim Bankiem Żywności. II edycja tej akcji społecznego wsparcia, skierowana do Gmin Czechowice – Dziedzice,  Gliwice, Jastrzębie – Zdrój, Krupski Młyn, Siewierz oraz Skoczów realizowana będzie w dniach 18-30 stycznia 2021 r.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności